reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej Dziewczyny
Jest pozno ale dopiero skonczylam rozmawiac przez internet z mezusiem ktory jest za oceanem i to byla pierwsza tak dluga rozmowa chociaz na gg (od prawie dwoch miesiecy) bo tak to tylko sms i to z przerwami kiedy nie ma zasiegu.No i na koniec jak to w ciazy i jak to zteskniona zona pisalam i plakalam zreszta teraz tez mi leca lzy bo kolejny raz uzmyslowila sobie ze nie ma go tutaj w tak waznym momecie jak ciaze (wyjechal jak ja bylam w 3miesiacu) i tylko mam nadzieje i modle sie zeby zdazyl na finish.... :-(
 
reklama
Dzieńdoberek:-)
Ale mam zmartwienie...................:baffled: @ mi się spóźnia:szok:
A najlepsze jest to,że biorę tabletki i zawsze jak w zegarku :pn. ostatnia tabletka a środa góra czwartek @ a tym razem cisza:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Kurcze jest już sobota:szok: a we wtorek powinnam zacząć nowe opakowanie.
mam filmy jak nie wiem :-:)-:)-:)-(wczoraj już nawet ciuchy ciążowe oglądałam na allegro:crazy::laugh2:
kuźwa a niby 99%procent skuteczności to paskudztwo ma:angry: żadnej nie pominęłam zawsze o tej samej porze brałam -juz sama nie wiem co o tym mysleć:baffled:
powiem Wam ze w naszej sytuacji mieszkaniowo-finansowej 2 dziecko....:no:choć z drugiej strony chciałam już drugie-ale nie na tych naszych 6 metrach :-:)-:)-(no i studia miałam zacząć od października:-:)-:)-:)-(.
miłego dnia.
 
witam.
melduje sie na stanowisku, my wczoraj skorzystaliśmy z pięknego dnia i jak wyszliśmy o 11.30 tak wrociliśmy o 17.30:-)obiadek po za domem, potem zabawa na placu zabaw, więc dzieci sie wybawiły:laugh2:potem mielismy małego torcika o 18 no i dmuchanie świeczek,i koniec dnia:baffled:
dziś sama jestem cały dzionek bo mezus ma najpier szkołe potem nocke i jutro ddzień...masakra.

martka:miło, że sie zjawiłaś:-)
mary: mysle, że Twój męzuś zdazy więc sie nie martw, do porodu jeszcze troszke.
aga: kubus to prawdziwy przystojniak:-)

dobra uciekam i zycze wszystkim miłego dnia

i naważniejsze ritka dziekuje za zyczeni:-):-D
 
Przy takiej pogodzie nikt w domu nie siedzi:)

ja korzystam z okazji że mała buszuje po ogrodzie sama i mam chwile spokoju.

Łaziłyśmy dzis po Pucku az mi nogi w dupę wchodzą a Ona dalej biega..dzieci są nie zniszczalne hehehee

Aga
spoko.... czekaj cierpliwie, albo po prostu zrób test i będziesz spokojna:)

uciekam bo mała mi zwieje zaraz z ogrodu hehehe
 
I ja sie melduję-caaaaaaaaały dzień na dworze + sprzątanie + wizyta znajomych padam:-( Kuba zbił mi talerz-i to nie mój :wściekła/y:i zsikał sie na środku kuchni:crazy:
A @ nadal brak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pewnie kupię teściora w poniedziałek-na razie sie boje-a z resztą testom nie ufam z Kubusiem w ciąży 3 robiłam i każdy był negatywny:laugh2:
miłego wieczorka:tak:
 
A mi test pokazał że jestem w ciąży na 4 dni po terminie.... :-).. ale byłam pewna dopiero jak zrobiłam nastepny po tyg. i poszłam do ginekologa...
...pamietam jak dziś, to był 1 czerwca..i pani doktor powiedziała...no pani dzidzi ma dziś swięto hehehe... na poczatku nie skumalam o co chodzi:zawstydzona/y::-D

Michalina powinna isc juz spac..ale jak ja mam kłaść dziecko skoro jest jasno???...w zeszłym roku mała nie zwracala na to uwagi, a teraz..koszmar..niby mam granatowe rolety, ale niestety nie zaciemniają tak jak powinny:-(
 
martka: mi Rita sama woła o 20 ze chce "pać", więc o tyle mi z nia dobrze w tej kwestii. a co do zasłoniecia okna, to ja oprócz granatowej rolety, mam jeszcze zasłone koloru ciemny fiolet, co by im za jasno nie było, skutkuje, ale nie tak jak bym chciała:sorry2:jedyne co to przynajmniej mała nie zrywa sie z łóżka wcześniej niż 7.30, gorzej z małym... u niego 5.45 to ostatnio standard:baffled:

aga: moja przyjaciółka, robiła 5 testów i wszytkie wyszły neg, dopiero jak sobie krew zbadała, to okazało sie, że jetst w ciąży:-)to w pon daj znać jaki rezultat:-)

a gdzie nam sie cała reszta podziewa???:rofl2:
 
reklama
położyłam ją i słyszę wrzask.,... ammamamamamamamamamamaaaaaaa...wpadam do poju a mala mały pawik na prześcieradle...wyciągnełam ja i poszły jeszcze 3...

powodem może być gruszka i arbuz zapite truskawkową maślanką, albo gluty w kakale, bo jak robiłam jej drugie zauwazyłam że w butelce zostalo źle rozmieszane mleko:zawstydzona/y:

dawno nie myłam podłogi po 20 :baffled::baffled::baffled:

grrrrrrrr....

mama w boju
ale masz pobudki..ja bym chyba ie dała rady wstac tak rano.... a nad jakąś ciemna zaslona muszę poważnie pomysleć:tak:
 
Do góry