reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witam.
wpadam z rana sie przywitać:-)
dzień zpowiada sie piekny, wiec pewnie dziś zajrze pare razy, ale i tak podejrzewam, że zjemy obiadek spacer i torcik urodzinowy:-)Boże kiedy minęły te 2 lata??nie wierze.....
właśnie czekam na meza, musze mu jakieś jedzonko przygotować bo pewnie głodny będzie:tak:
zła jestem, bo mi mały zarzadził dziś pobudke o 4 rano:szok: on cały czas cos tam sobie gadał, a ja przysypiałam, aż w końcu zrobiłam mu mleko i zasnął o 4.45:wściekła/y:a teraz juz 7 i na stanowisku chłopak jest:wściekła/y:ritka jeszcze śpi, wiec jeszcze sobie poleze, zle pewnie nie długo:baffled:

dobra ciekam. wszystkim życze miłego i słonecznego dnia:-)
 
reklama
Hej babeczki:tak::tak::tak::tak:
Dla Ritki w dniu 2 urodzinek najsłoneczniejsze życzenia Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka, uśmiechu i radości co dnia:tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
życzy ciocia Aga z Kubusiem:-)

A dla Was wszystkich młego dzionka-zapowiada się cudny:-)
 
Cześć cioteczki :)

Witamy się z rana z Pati... bez Dominika bo ten od rana w szkole :) pilny uczeń mój.

Rano wyszłam sobie na spacerek z psem (bo mąż wyjechał na drugi koniec Polski) a tu pod moim blokiem przechadza się dzik, duże bydlę, aż się wystrachałam :)
Ciekawy początek dnia...

Mary - mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie lepszy od wczoraj a gorszy od jutra :)

Dziuba - budujecie sobie domek w Sulęczynie? To moje rodzinne ukochane okolice, pochodzę z Bytowa :)

Andzia - wielki pozytyw za dbanie o siebie w ciąży (dentysta). Ta babka ze szkoły rodzenia tak strasznie przynudza? Czy po prostu za długie zajęcia były?

Mama w boju - jak mówisz do swojego synka? Bo ma dość nietypowe imię, jak się je zdrabnia?
I wszystkiego naj naj naj dla córci z okazji urodzinek :))
 

Załączniki

  • 92.gif
    92.gif
    47,2 KB · Wyświetleń: 67
Matra sie melduje!

Jakoś brak czasu i chęci:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Smutnawo u nas..ale dobrze że pogoda ladna:)

Moja dziecko nie opuszcza orgodu ani na krok..nawet tam je i sika hehhee

Dzis byłam w pracy:szok:... moj szew jest niesamowity, ona zapomnial ze mi sie wychowawczy kończy:baffled: (przyszla bym sobie do pracy i co by zrobil hehehee).. a zapomniał na tyle że podpisał z moją zastepczynią umowe na stałe hehehehe...do dopiero jaja co.... zapomiał że ja jestem zatrudniona i w każdej chwili moge wrócić... umierałam ze smiechu jak sie skumal co robił.... ale teraz moje panie do 21 czerwca 2009 mam u siebie wychowawczy......

Potem poszłysmy na plac zabaw na plaże w Gdyni..szał ciał... myslalam że padne gorąco..a niektore dzieci w zimweych kurtkach, traperah, czapach ciepłych..myslalam ze te mamuski rozwale.. moja na skarpetach (bo jak miala buty to za wolno sie jedzie na slizgawce..heheheeeee... ).. bez czapki... wkleje foty jak kuzynka mi eyśle , robione telefonem..bo mój aparat umarł smiercia tragiczną... wypadek...lapalam małą jak wczoraj stwierdzila że zjedzie se ślizgawki głową w dół...chwilę sie wahałam co upuścic..ale jakby mała rozwaliła łeb, to kogo bym fotografowała:-D:-D:-D

Przyznam sie bez bicia...nic nie czytałam...jak omineło mnie cos istotnego palnąc mnie w łeb proszę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

RITKA
STO LATEK

 
Aga
Kuba uroczy na tych fotach..i jest w mojej ulubionej czapcę :))))a Ty kobito sie nic nie zmienilaś

kiedy idziemy na spacerek???????????????????????????????????????????????????????
 
No Martula w końcu jesteś:-):-):-):-) Ja na spacerek zawsze :-Dcały czas ma być ładnie więc po weekendzie sie umawiamy:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ale jaja z tym wychowawczym :-Dwiec masz jeszcze rok wakacji dobrze skumałam:sorry2::-)
No i współczuję aparatu-to nam teraz Michaski nie pokarzesz buuu :-(a on kompletnie padniety?to nieźle musiałas nim rabnąc:-D
my też całymi dniami na dworze:tak: babrzemy się w piachu i usiłujemy jeździć na za małym rowerku:-D
to wam pokarze fotki z wczoraj i z dziś:-) z dziś są te bez kurteczki:laugh2:
 

Załączniki

  • P1021955.JPG
    P1021955.JPG
    37,9 KB · Wyświetleń: 31
  • P1021958.JPG
    P1021958.JPG
    31,2 KB · Wyświetleń: 31
  • P1021960.JPG
    P1021960.JPG
    32,7 KB · Wyświetleń: 18
  • P1021962.JPG
    P1021962.JPG
    45,5 KB · Wyświetleń: 29
Aparat miał wysuniety obiektyw jak spadal..i teraz nie chce sie wsynąc..a co za rtym idzie nie robi fot...bo silnik nie ciagnie obiektywu i rozpoznaje to jako rozładowane baterie..ale jak wlącze opcje oglądania fot to dziala hehehehehe

Aga...proponuje poniedziałek..ma być bosko...a we wtorek juz gorzej.... mam nadzieję że dasz rade w poniedzialek????????
 
reklama
Cześć dziewczyny
czy macie jakiś sprawdzony basen na który można zabrać niespełna 2 letniego malucha - taki, żeby było względnie ciepło i czysto???
 
Do góry