reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Hej Laski :-)
Oj, ale jestem padnieta:-) to po intensywnym, ale za to bardzo udanym weekendzie :-) pojechalismy do moich rodzicow na wies i bylo super, a do tego jeszcze ta fenomenalna pogoda :-) Antoska chyba lubi wiejskie klimaty, bo rozkrecila sie tam i dawala mi non stop o sobie znac :-) przepraszam ze sie z Wami nie pozegnalam, ale nie mialam czasu. W piatek prosto po szkole rodzenia jechalismy do rodzicow... w zasadzie to mielismy jechac na spokojnie w sobote, ale stwierdzilismy ze szkoda marnowac soboty na dojazdy i tym sposobem pojechalismy o 22 w patek :-)

nie bede odp na wszystkie posty:-) napisze jedynie ze zdjecia Nadusi, jak i dziuby sa bardzo fajowe :-) Nadusia-sliczna z Ciebie laseczka :-)
dziuba widze ze dzis urzedowalas w moich stronach :-) mam nadzieje ze niebawem wybierzemy sie razem na Starowke, zrobie Ci zdj przy jakiejs kamienicy :-)
aga spokojnie, moze to gorsze sampoczucie to kwestia autosugestii, wiesz jak czlowiek potrafi wmowic sobie pewne rzeczy, naprawde ludzka psychika jest strasznie podatna na wszelkie sugeste. Przede wszystkim spokojnie, wtedy na pewno okresik zechce przyjsc, a nerwowka moze go tylko opozniac...zreszta jak test wyszedl negatywnie, dla pewnosci zrob jutro z porannego moczu...
 
ehh, negatywny test... a ja myślalam że będzie kolejna dzidzia, ostatnio mówilaś że chcialabys jeszcze dziewczynkę :laugh2::laugh2: żartuję, wiem ze na dzidzie powinno się byc gotowym, a jak jeszcze nie chcesz to dzidzia poczeka :laugh2::laugh2:
andziaa, a chciałam Ci wysłaś sms że jesteśmjy na Starówce żebyście przyszli z Maćkiem, ale bateria mi padła w telefonie i nic z tego nie wyszło... ale skoro byłaś u rodziców to i tak byś nie przyszła!! a w czwartek S wyjeżdża do pracy to mam 2tyg wolnego, to na pewno się umówimy :laugh2::laugh2:
Agnieszka, Martka, miłego spacerku!! i uważajcie na Maluszki co by sie nie pokochały w sobie za szybko!! :laugh2::laugh2:
 
Witam!

Dziuba
spoko...Oni sie juz znają:).... poprzednim razem Michalina była natarczywa, a Kuba się opierał...ciekawe jak będzie teraz biorąc pod uwage że z mojej straszna wstydnisia sie zrobiła hehehee.



Idziemy zjeść sniadanko i za godzinke wychodzimy:)

miłego dnia...i do wieczorka
 
dzien dobry babeczki :-)
oj znow jest pieknie, ciesze sie jak maly dzieciak z tej pogody :-) co prawda jak na razie jestem troszke uziemiona(musze w koncu wziac sie za jakies porzadki, bo niedlugo przykryje nas calkiem pokazna warstwa kurzu:baffled:) i to cudo na zewntarz podziwiam jedynie z okien, i swiezego , cieplego wiaterku przez nie wpadajacego, ale i tak jestem w mega dobrym nastroju :-)
dziuba chetnie wybiore sie na spacerek, pewnie na dlugi weekend mnie nie bedzie, ale to najwyzej w przyszlym tyg sie wybierzemy na spacerek, zreszta mamy sporo czasu , w koncu 2 tyg, tak wiec na pewno jakos sie zgramy :-)
agnieszka, martka udanego spacerku:-) zreszta na pewno bedzie super, w koncu pogoda dopisuje :-)
ide sprzatac :-)milego dzionka!
 
A my sie przypominamy coby ciotki o nas nie zapomniały ;-)
Kod:
[IMG]http://img108.imageshack.us/img108/6339/dsc08044tw4.jpg[/IMG]
i moje bratki już pięknie rosną:-D!!!
dsc08046vj9.jpg
zdjecia zrobiłam dzisiaj raniutko :tak:
 
reklama
Hej drogie panie :))

Jaki wspaniały dzisiaj dzień :) Nie tylko pogodowo, miałam dzisiaj miłych gości, brat z narzeczoną przywieźli mi zaproszenie na ślub i kartkę z gratulacjami z okazji narodzin córeczki :) Same miłe chwile... A Pati wczoraj stuknęły 3 tygodnie :)) Jest już taka duża i wydaje się chwilami taka poważna i dojrzała, jakby wiedziała coś o czym ja nie wiem :)
Też wrzucę kilka fotek, bo fajne wyszły:
 

Załączniki

  • IMG_8339aaa.jpg
    IMG_8339aaa.jpg
    84,5 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_8324aaa.jpg
    IMG_8324aaa.jpg
    70,6 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_8332aaa.jpg
    IMG_8332aaa.jpg
    74,8 KB · Wyświetleń: 22
Do góry