reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Wpadłam się tylko przywitać i życzyć miłego dnia :)

Mój baranek pokazuje różki niestety i troszkę męczy mamusię... pójdę spać póki ona śpi ale jeszcze porobię kilka rzeczy w domu, bo dziś nam wymieniają wodomierze i domek musi jako tako wyglądać...

Zatem do potem....

Dziuba - gratulacje!!! :)

Antoś - trzymaj się dzielnie a my trzymamy kciuki za Twoje zdrówko !!!
 
reklama
ivi: wiem że dr Piotr Zygmuntowicz(doktor albo prof nie pamietam) jest w tych przypadkach dobry, on jest ordynatorem w wojewódzkim, wiem, ze na zabim kruku w gdansku przyjmuje i w budynku Hossa na grunwaldzkiej.
 
dzięki kochana:-) Moja koleżanka obiecała mi, że pójdzie do innego gin na konsultacje.. mam nadzieje że na prawdę pójdzie... :(
 
Dzien dobry Laski ;-)
znow piekny dzien sie zapowiada, slonko od rana swieci-achhh jak ja kocham taka pogode :-)
Cris ciesze sie ze wszystko w porzadku z dzidzka ;-) na pazdziernik masz termin ? ktory to teraz tydzien ?
250-300 osob na weselu-:szok: o fuck, przeciez to cala masa ludu :-) kurcze nie wiem jak oni chca tych wszystkich ludzi pomiescic...gdzie robia wesele, jest w ogole jakas sala, oprocz koncertowych ktora pomiesci taka ilosc osob ? nawet jesli, to koszt pewnie nie lada. a jak z kreacja-upatrzylas juz cos ?
Aniu spokojnie-rehabilitacja na pewno wyrowna wszystkie opoznienia i Antos spokojnie nadgoni inne dzieciaczki w jego wieku :-) a co sie dzieje z jego jelitami ?
Aga te teksty Kubusia rzeczywiscie rozbrajajace:-D
Dziuba
no gratuluje, najtrudniej jest zaczac, teraz juz bedzie szlo :-) zobaczysz :-) a 2 str to juz naprawde cos, i widze ze zapal Cie nie opuszcza, oby dzis pisalo Ci sie dobrze :-) a Martyska nie przeszkadza mamie w pisaniu ? Stas juz pojechal ?
Andzia24 witaj :-) tak jak dziuba polecam mama i ja :-) co prawda sama nie mialam potrzeby robic tam zakupow, ale wszystkie znajome szczerze polecaja :-)
Malgosiunia i jak dotrzymalas dietke, czy wszamalas cos na noc ?? :-) co tam w ogole u Twojego meza, jak mu sie pracuje ?
 
andzia: my jedziemy pod warszawe az.... a sala nie mam pojecia jaka wiem tylko, że wypożyczają dom weselny az od srody do ndz beda sami gotować, jakies swiniaki i w ogole. a za ten dom płacą 7000 za sam wynajem:szok:lepiej żebym wiecej nie wiedziała:dry:ale sobie nie wyobrażam 300 osób naprawde. a co do kreacji...cos tam jest, narazie mam okrycie wierzchnie:happy:jak zwykle od tyłu, w lumpeksie kupiłam sliczny płaszczyk koloru waniliowego, taki wiosenny z bawełny firmy Vero Moda w zeszłym roku widziałam go na wystawie za 199 a ja go kupiłam za 45:szok:
 
o kurcze to rzeczywiscie ogromny koszt, ale masz racje lepiej wiecej nie wiedziec...
achh te lumpeksy, jak je kocham :-) sa po prostu zbawienne.:-) moze sukienke tez upatrzysz, polecam w tych celach lumpeks w city forum, tam gdzie teranova na dworcu. Znajduje sie dokladnie obok sklepu festus z winami...co prawdaa jak na lumpeks nie jest najtanjszy , wrecz drogi, ale za to ciuchy sa oryginalne, dobrych firm, czesto cakiem nowe z metkami....i do tego maja bardzo duzy wybor sukienek-tak wiec polecam! ostatnio widzialam taka sliczna sukienusie wlasnie tam, kosztowala co prawda 55 zl, ale byla naprwde powalajaca :-)
 
właśnie ostatnio sobie pomyslałam, żeby tam sie przejść:-)

a w ogóle jak sie czujesz??ja ostatnio odkrywam uroki mizerii z koperkiem i prince polo classik:-)
 
a dziekuje, dziekuje, czuje sie w zasadzie rewelacyjnie, orpocz tego ze staje sie coraz ciezsza, brzuch rosnie mi w oczach przez co trudniej mi sie poruszac, i ostatnio niestety zauwazylam lekkie opuchniecia, ktore juz co prawda zeszly, ale wiem ze na pewno nie bezpowrotnie :-( jednak nie moge narzekac :-)
jesli chodzi o zachcianki smakowe, to ja takich nie mialam i do tej pory nie miewam:-) mialam co prawda raz taka straszna jazde na paczki i twistera z kfc, ale to tylko te 2 takie konkretne. Reszta ochot jest normalna jak u kazdego, czasem po prostu ma sie wieksza ochote na cos tam :-) ale jak nie zaspokoje to tez nic sie nie dzieje :-)
a Ty jak sie czujesz, oprocz tego za apetyt na konkretne dania dopisuje ? brzuszek rosnie ? :-) ktory to tydzien ? 13 ?
 
reklama
Do góry