reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

no u nas wietrzycho straszne...wlałam w niego wszystko co bylo w domu :-Dzobaczymy czy podziała...
słuchajcie moje dziecko mnie znowy rozłozyło na łopatki:-D
zrobił kupe-wycieram mu tyłek ,wrzucam papier do kibelka , mały zszedł zaglada do środka i mówi"ćććććć-i paluszek przy buzi-kupa śpi, ma kocyk":-D:-D:-D:-D:-D:-D

A Krzysiek dzisiaj do dentysty jechał-i ja się Kuby pytam gdzie tata a Kuba do mnie tak mówi"nie ma tatusia pojechał do lekaza do pana doktola dostanie naklejkę ma ała w zabek":-D:-D:-D
 
reklama
Antoś dziekuje za mile slowa:) rosnie okrutnie. teraz okazalo sie,ze jest uczulony na wszystkie leki wspomagajace prace jelit:( nie ma juz dla nas nadziei. po za tym od nastepnego tygodnia bedziemy chodzic na rehabilitacje.. jakas masakra.. niby tylko przez 3 miesiace,ale moze to sie zmienic-przedluzyc.
 
ze wzgledu na oznaki wczesniactwa muci chodzic na zajecia. ma kilka wad ruchowych co moze spowodowac w pozniejszym okresie powazne skrzywienie kregoslupa
 
Witam Kobietki powiedzcie gdzie w trójmieście można kupić fajny wuzek hmm tylko sama niewiem jaki bym chciała to jest problem;-)pozdrawiam i czekam na podpowieć
 
ze wzgledu na oznaki wczesniactwa muci chodzic na zajecia. ma kilka wad ruchowych co moze spowodowac w pozniejszym okresie powazne skrzywienie kregoslupa


Nie martw się będzie wszystko dobrze:tak::tak::tak:, nie jest powiedziane , że rehabilitacje nie pomoże, mój Czarek tez był wcześniakiem, bałam się o jego oczka , strasznie przeżywałam :-(, ale trzeba byc dobrej nadzieji i wytrwałym. śliczny jest twój Antosiek , i te oczka :-D:-D:-D


Andzia24 jeśli chodzi o Gdynie to moge polecic sklep z art. dziecięcymi w Realu na Wzgórzu, hurtownie vitalia przy hali, Akpol w gdyni na grabówku (a w gdańsku na Jaśkowej dolinie)
 
HEjka:-)
Wild Wild no śliczniości poprostu:-) Oczka jak marzenie:-) A o rehabilitacje sie nie martw napewno wszystko pójdzie jak spłatka i Antos przegoni wszystkich zobaczysz:-)
Dziuba ja z Michałem też tak miałam nie mogłam zostawic go na chwilę bo już myśłałam jak on się czuje i wydzwaniałam jak głupia:-) Teraz cieszę sie że moge wyjść i nie dzwonie wcale:-) I nie tęsknię... To poprostu nazywa się wyrodna matka hahaha
M poszedł juz spać a ja jestem strasznie głodna.... I co teraz?? A dieta musi byc i nie wolno na noc sie objadać:-( A mi w brzuszku burczy....
 
witam:-)
my juz na nogach od 6:wściekła/y::wściekła/y:dzieci strajkuja i nie chca spac:no:mezus do pracy pojechal, wiec ja dzis sama:dry:
co do wczorajszej pogody, to my też wróciliśmy zmarxnieci:wściekła/y:przez ten okropny wiatr:wściekła/y:a mi to po prostu potem głowa pękała.

dowiedziałam sie, ze na ten slub na ktory w maju mamy jechac, bedzie 250 osob w porywach do 300:szok::szok:to jakas masakra bedzie..... nie wyobrazam sobie tego:baffled:
wildwind: antos cudny:-)a co do rehabilitacji to napewno mu pomoże, wiec sprobuj sie nie martwić.

dziuba: trzymam kciuki za prace magisterska:-)mam nadzieje, ze udalo Ci sie coś napisać:tak:

dobra zycze Wam wszystkim milego dnia, uciiekam sniadanie robić:-)
 
Andzia24 - co do wózeczka 9ja wciąż szukam dobrej spacerówki więc jestem z tematem na czasie) - jedź koniecznie do Mama i ja na Grunwaldzką, tam jest strasznie duży wybór, pojeździsz sobie którym będziesz chciała, sprawdzisz co Ci odpowiada i czego szukasz, a potem możesz sobie zamówić taki wózeczek na który sie zdecydujesz czy w Mama i ja czy w Akpolu na Jaśkowej Dolinie (tam niektóre wózeczki tańsze są) albo zamówisz z Allegro :laugh2:

a więc dziewczynki, pochwalę sie Wam, dwie strony mgr już są!!!!!!!!!!! skończyłam na dwóvch bo żeby pisać dalej musialam przeczytać jeszcze jeden text i przy nim zasnęłam :zawstydzona/y: dziś piszę dalej, mam dzień wolny więc wykorzystam, oczywiście przerwa na spacerek koniecznie a potem znów praca praca praca :laugh2:

kurcze jak to zmarzłyście?? ja to jestem mega zmarźluch i ciepełko mi było :)

Ania, kurcze na pewno Antoś zdrowy będzie, pzecież nie urodzil się aż tak dużo wcześnie!! takie śliczności nie mogą chorować!! trzymamy kciuki
 
reklama
dziewczyny - potrzebuję pilnie namiar na bardzo dobrego ginekologa. Moja koleżanka jest w młodej ciąży (3-4tydz), a jest już po 3-4 poronieniach. Jej obecny gin w ogóle się tymi poronieniami nie przejmował, żadnych badań, leków - nic! teraz też stwierdził, że za wcześnie na cokolwiek, że dzidzia musi się zgnieździć (???). Obiecała mi, że pójdzie na konsultacje do innego gina, ale nie wiem kogo najlepiej jej polecić. Kogoś z invicty? może jakiś inny prywatny?

i co słyszałyście o dr Mielcarku ??
 
Do góry