reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

:-) ja tez szybko zaczelam wyrastac ze swoich, chyba jakos kolo11 tyg ledwo co sie miescilam :-) wiec ciuszki ciazowe w moim wypadku takze szybko weszly w laski :-)
 
reklama
Witajcie.dopiero co się zalogowałam.cieszę się,że jest taka strona.jestem z wejherowa.niech odezwie się ktoś kto też mieszka w wejherowie i okolicach.mam dwie córki,dwa latka i siedem miesięcy.pozdrawiam wszystkie mamy!
 
ninaaj, witamy!! odzywaj sie często i pokaż nam swoje córeczki, jak mają na imię??

ja od 10.30 do 15.30 byłam na dworzu z małą, zahaczyłyśmy o Galerię ale tylko na chwilkę żeby do Ery iść (zresztą miałam 3zł w kieszeni to co za to kupię??) i spacerowałysmy po osiedlu, byłyśmy też na plaży, znowuż nogi mi w dupe wchodzą ale za to może schudłam cuś :)
mala spala na spacerku a ja przeczytałam 1 text na mgr bo utknęłam w miejscu, a teraz mam przeczytany i zaczynam dalej tworzyc!!
idę na obiad, miłego poołudnia!
ivi, ja z Invicty mogę polecić takiego lekarza, hmm, nie pamiętam nazwiska bo takie nie polskie ma... ale baaaardzo dobry i dokładny lekarz
 
Hej babeczki ale naklikałyście od wczoraj :szok::szok::szok::szok:
Mama w boju-mój codziennie wstaje o 6:wściekła/y::no: mozna sie przyzwyczaić:-D
Gratuluje rosnacych brzuszków tobie i andzi:-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak:
dziuba powodzenia z magisterka oby szybko i bezbolesnie poszło:tak::tak::tak:
dla wszystkich wielkie buziaczki
no i witamy nowa koleżankę :tak:ninaaj ja jestem z Redy mamy dzieciaczki w podobnym wieku:tak:

a my dzisiaj cały dzień na podwórku w końcu dorobiłam się ;-)baterii do aparatu i was zasypie:tak::-)
 

Załączniki

  • P1011934.JPG
    P1011934.JPG
    26,9 KB · Wyświetleń: 12
  • P1011935.JPG
    P1011935.JPG
    12,9 KB · Wyświetleń: 13
  • P1011942.JPG
    P1011942.JPG
    46,8 KB · Wyświetleń: 13
  • P1011945.JPG
    P1011945.JPG
    49,8 KB · Wyświetleń: 17
  • P1011952.JPG
    P1011952.JPG
    35,5 KB · Wyświetleń: 14
Agnieszka cudny Kubulek!! od zawsze wydaje mi sie mieć taką dorosła urodę i teraz też tak poważnie wygląda jak na swój wiek!! :laugh2::laugh2::laugh2: mimo ze dopiero uczy sie sikać do nocnika i bawi się w ppiaskownicy... :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Czesc Dziewczyny:-)
Mala relacja z wczorajszego USG nie bede wypisywac parametrow tylko powiem w dwoch slowach wyniki malenstwa ksiazkowe no i druga sprawa bedzie :tak:DZIEWCZYNKA :tak:jak lekarka to powiedziala lzy same zaczely mi leciec chyba dlatego ze mialam tez takie przeczucie ze to bedzie cora no i oboje z mezusiem chcielismy dziewczynke. Odrazy do mezusia smsa napisalam :-) z wrazenia odpisywal mi pol godziny :happy: Kurcze jeszcze w to nie moge uwierzyc no i te raczusie i nozki malenkie normalnie cudo, mala sie zaslaniala ale na filmiku mam kilka ujec twarzyczki:happy:, tak wiec mam zdrowa, sliczna Corcie. Jestem szczesliwa...
 
reklama
Dziekuje Wam :-)
wczesniej sie zastanawialismy mamy liste ale jeszcze nic konrkretnego troche nam bedzie ciezko tak na odleglosc podejrzewam ze na ostatnia chwile sie zdecydujemy :rofl2:
 
Do góry