reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

hej babeczki
iza to ja........:sorry2::sorry2::sorry2::-D:-D:-D:-D czekam ne obiecane całuski:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
ja dzisiaj gołabki produkuję-mój debiut w tej materii więc trzymajcie kciuki:sorry2::rofl2:
Jak zdązę to też spacerek nas czeka-bo jeszcze sobotnie sprzatanie i pieczenie ciasta-jutro u nas mała imprezka:crazy:
miłego dnia!!!!!!!!!
 
reklama
No a my już po spacerku :)

Wózeczek przez Pati wypróbowany, wszystko działa jak należy, wózio jest stabilny, dobrze się prowadzi, jest lekki, ma duże kółka i ogólnie wszystko super jak na razie :)
Oczywiście pierwszy spacerek nie trwał długo, bo mimo słoneczka wieje mroźny wiaterek, ale wszystko zostało porządnie udokumentowane fotograficznie :))

No Wam dziewuszki też udanego weekendu. Zwłaszcza Tobie Martka!!! Baw się dobrze :)
 
A ja wczoraj jednak nie byłam na miescie, ale na dzisiaj jestem umowiona z kumpelami :-) Najpierw idziemy do jednej, a potem gdzies na miasto :-)

Pogoda dzisiaj rzeczywiscie ładna, chociaz teraz sie zaczyna cos chmurzyc u mnie :-(
Iza, wozek ładny, ale pasazerka o wiele piekniejsza :-)
A lato ma byc niby upalne, ale burzowe. Zobaczymy :-)
No nic ide sie ogarniac. Milego wieczorku dziewuszki :-)
 
witajcie dzieczyny:-)
ale tu dziś cicho byłoooooo, czytałam ale sie nie ujawniałam, bo meeega użo pracy miałam:baffled:
u mnie zazyna sie cieżki tyzień:-(mój mężuś bedzie miał tylko 2 dni wolnego, na 7 dni(w tym 2 dni szkoły). obydwoje też jesteśmy, troche wybici, bo mojej przyjaciółki mąż prawdopodobnie robi sobie "skok w bok", musimy jej jakos pomóc, ona ma 5 letniego synka, a na lipiec ma termin porodu:-:)-:)-(problem w tym , że ona nie ma konkretu, czy ja zdradza czy nie tylko, poszlaki, które daja 95%pewności, że on ma coś "za uszami". bo pewnych faktów nie da sie zaprzeczyć. w każdym razie, ciagle sie zastanawiamy, jak przyskrzynić, tą babke....bo ona chce ja wziaść w obroty. dzis jak z ia rozmawialismy to oboje z mezem nie wiedzieliśmy, jak jej pomóc, ale pozwiam ją, że się nie załamuje. ale aczelismy sie zastanawiać, co sie dzieje, z tymi ludzmi:-:)-(

no nic, uciekam sie zastanawiać...bo mam do wymyslenia prezent dla mojego kochanego na urodziny i nasza rocznice:sorry2:
dobrej nocki wszystkim Wam życze:-)
 
reklama
cześć Kochane, rzeczywiście niewiele się tu wczoraj działo, ja wieczorem nie mia.lam netu i myślałam że znowuż będę Was doczytywać Bóg wie ile... byliśmy też na zakupach, kupiłam małej bluzeczkę z krótim rękawkiem - pierwsza z krótkim rękawkiem, oby tylko było lato żebym mogla jej zakładać!!
Cris, a oni planowali drugą dzidzię?? może mąż Twojej przyjaciółki nie chciał drugiego dziecka bo np. odechciało mu się już po pierwszym, i dlatego ma inną?? może po prostu się zagubił i chciał to jakoś odreagować?? a ta druga, moze nic nie wie że on ma rodzinę, chyba że wie (tak jak ta Darkowa durna...) - to wtedy trzeba laskę przetrzepać porządnie i dać jej zrozumienia jasno jak wygląda sytuacja!!
 
Do góry