reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Aneta, wydalaś mnie i moją wagę!! :zawstydzona/y: niech Wam bedzie, jeszcze 4kg mniej i będzie git :laugh2:
ja dopiero teraz wrócilam do domu, wyszłyśmy z mamą z Manhattanu to stwierdziłyśmy że głodne jestesmy a w domu nic nie ma, wiec chciałyśmy zjeść przy dworcu w Green Wayu, ale nie było miejsc, wiec mama mówi ze w Galerii też jest Green Way, wiec tam poszłyśmy, no i jak zawsze zakupy, my nie skorzystałysmy ale kupiłam Martynie cudną bluzeczke w 5 10 15, z promocji, jak zawsze, 9,90!!
nogi mi w dupe wchodzą, ide sie walnąć na łóżko a potem ta cholerna nauka... :wściekła/y:
 
reklama
dziuba masz mi za zle, ze tak bardzo skomplementowalam Cie na forum ??:zawstydzona/y: tak swoja droge spacerek byl super, i bedzie mi niezmiernie milo jak spotkamy sie jeszcze, nie raz nie 2 :-) no ale nie chce sie napraszac :-) decyzja nalezy do Ciebie :-) mam nadzieje ze nie zanudziam Cie moja osoba ...
 
andziaa, no przestań!! przecież masz w brzuszku przyjaciółkę mojej Martyni :laugh2: następnym razem starówka, tylko jak wylukam tramwaje niskopodłogowe, bo biegać z Głównego na Zaspę z buta to tak srednio... :baffled:
 
srednio srednio - to prawda. W razie gdyby co to sluze pomoca, moge wpasc po Ciebie i pomoc Ci z wozkiem...no chyba ze skusisz sie na kolejke, one zawsze sa niskopodlogowe :-)
 
ale kicha! Martyna zawsze jak jest przemęczona i długo nie śpi to pote strasznie płacze i nie da sie jej ululać... no i dziś właśnie bardzo mało spała w ciągu dnia, może z pół godzinki na spacerku i przed południem też z pół godz, a teraz strasznie płacze, usnęła mi na rękach bo ja uluklałam, pospala z 10minut ale chciałam ja przełożyć do łóżka to się znów rozbudziła i marudzi... na dodatek ząbki jej przeszkadzają i nie może zasnąć :baffled:
 
witajcie dziewczyny.....
zjawiam sie po dlugim czasie:-(niesteyt nie mieliśmy internetu....w tp mieli mi wtyczke do laptopa wymienić, ale nie mogli bo im nie dziala system i sami nie wiedza kiedy bedzie sprawny:baffled:ptem od piatku moj mezus chorowal, 2 dni z lozka sie nie ruszal i nawet mi w niczym nie pomagal bo nie byl w stanie-jak nigdy...wiec mialam 2 dni na przeprowadzenie mu ostrej kuracji, bo dzis na noc do pracy poszedl, a jeszcze jutro maja po dyzurze szkolenie medyczne:dry:ale cale szczescie dzis juz sie czuje dobrze:laugh2::-D
izabelinda:gratuluje śliczności:-)
dziuba:martynka juz zabkuje?bardzo szybko...
malgosiunia:co do rodzenstwa, to ja jedynaczka moi rodzice rowniez i moj maz tez...wiec my to nadrobic chcemmy:-Dtaka rodzinka to fajna sprawa
gosiaczek:jak wsz kotek sie czuje??
wildwind:sliczny Wasz Antoś:tak:a Ty pieknie wygladasz:happy:gratuluje Wam serdecznie:tak:
agnieszka: jak Kubuś??moze pisalas ale ja moglam nie doczytac bo tu strasznie duzo do czytania:laugh2:
andzia:porod nie taki straszny:laugh2:jak sie czujesz??
marynka:powodzenia w przygotowanich do slubu:-D

no ja prawie wszystko przeczytalam, ale polowy juz nie pamietam....:angry:chciałam jescze cos napisac i tez nie pamietam:baffled:po za tym strasznie mnie głowa boli wiec moze dlaego nie pamietam polowy:baffled::crazy:

w kazdym razie wsciekla jestem, bo mam przewodowy bezprzewodowy internet.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam laptopa przyczepionego do kabla:angry:

dobrej nocki wam zycze:-)
 
Mamo w boju, dobrze ze jeseś, martwiłyśmy się o Ciebie!!

dziś moja MArtynia kończy 3miesiące, tak wyglądała po urodzeniu:

a tak wygląda dziś:
 
dzięki za pamięć:tak:
my sie zbieramy i do ogrodu idziemy, bo musze tam zaczac cos sadzic i w koncu wypadłoby chwasty wyplewic:-D

potem obiadek i zobaczymy co dalej:-)
miłego dzionka wam zycze:-D
 
reklama
Jak te dzieci rosną i się zmieniają... po nich właśnie widać jak ten czas galopuje...
Martynko - wszystkiego naj naj naj z okazji 3 miesiączków :) śliczna mała kobietko :) niech Ci się spełnią te marzenia senne...
 
Do góry