reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Izabelinda Patrysia jest śliczna!!!!!! I tak sie wzruszlismy jak czytalismy z męzem opis porodu!!!! Chcemy zaczac starania o rodzenstwo dla Zuzi pod koniec roku (jesli finansowo bedzie ok..)
Na spekane, pogryzione i bolesne brodawki polecam krem firmy MEDELA Pure LAN. Medela to firma ktora produkuje tez najlepsze laktatory a pure lan jest duzo lepszy od bephantenu.

Wild Wind Antoś jest cudniasty. Mału dzentelmen. Marzy mi sie taki szkrab - Filip.

Ja rodzilam przez CC. Gdybym mogla wybierac - kolejny raz dalej probowalabym rodzic naturalnie. Niestety pewnie nie bedzie mi to dane.
Dla wyjasnienia - nie jestem masochostką :-D poprostu z Zuza tyle godzin probwalam i sie nie udalo, potem mialam roblemy z karmieniem piersia (a bardzo chcialam). Niestety znajac zycie, pewnie przyjdzie mi rodzic przez CC.

Normalnie.... oprozniam juz 2 butelke bialego wina..
 
reklama
Hej Dziewczynki :-)
Na razie co prawda zbyt intensywnie nie mysle o porodzie-mam jeszcze na to czas, a niepotrzebnie nie chce sie wpedzac w stresy i obawy, tak wiec tyle co na razie wiem i postanowilam to to, ze bardzo chcialabym urodzic Antosie naturalnie (oczywiscie nie neguje cesarek), w dodatku w wodzie i aby byl to porod rodzinny :-) od srody zaczynam zajecia w szkole rodzenia, tak wiec pewnie chcac nie chcac bede maglowac temat porodu i wszelkich zwiazanych z nim aspektow :-)

Aniu
slicznie wygladasz a Antos jest przecudny, te doleczki-ahhh :-)
Dziuba fajowe kolczyki :-)
Abeja ojoj starajcie sie o rodzenstwo dla Zuzki :-) dzieciaczki sa takie kochane :-)

Ciekawe jaki dzis szykuje sie dzien :-) za oknem raz slonecznie , raz pochmurnie, ale cos czuje ze raczej bedzie cieplo :-) hurraa. Wczoraj bylo naprawde super :-) Pewnie dlatego tez taka nieobecnosc na forum :-)
 
o kurna, Abeja, 2butelki wina i tak prosto i bez błędów piszesz? ja też jestem winiara pełną gębą, ale po 2butelkach nie wiem co bym Wam napisala i czy byście skumały...
super że chciecie drugą dzidzię, ja też by straaasznie chciala, ale jak wszyscy wiedzą-za 3lata, no i jeśli już będziemy na swoim, bo drugiego łóżeczka nie ma gdzie wstawić! :laugh2:
andziaa, pewnie ze sie nie stresuj, masz jeszcze tyle czasu przed sobą że na pewno zdążysz sie bać porodu! Anetka masz ochotę dzis na spacerek po Wrzeszczu?? chcialabym przyjechać na starówkę ale sama z wóziem nie dam rady :baffled: a do Wrzeszcza przynajmniej dojdę sobie...
 
o kurna, Abeja, 2butelki wina i tak prosto i bez błędów piszesz? ja też jestem winiara pełną gębą, ale po 2butelkach nie wiem co bym Wam napisala i czy byście skumały...
super że chciecie drugą dzidzię, ja też by straaasznie chciala, ale jak wszyscy wiedzą-za 3lata, no i jeśli już będziemy na swoim, bo drugiego łóżeczka nie ma gdzie wstawić! :laugh2:
andziaa, pewnie ze sie nie stresuj, masz jeszcze tyle czasu przed sobą że na pewno zdążysz sie bać porodu! Anetka masz ochotę dzis na spacerek po Wrzeszczu?? chcialabym przyjechać na starówkę ale sama z wóziem nie dam rady :baffled: a do Wrzeszcza przynajmniej dojdę sobie...

Super, wlasnie kombinowalam co tu dzis porobic :-) A wiec jestem jak najbardziej za spacerem :-) Przyjade do Wrzeszcza i jesli bedziesz chciala mozemy zajechac na Starowke-sluze pomoca, moze co prawda wygladac to dosc komicznie, matka z dzieckiem i dziewczyna z brzuchem walczace z wozkiem, ale co tam :-) damy rade :-) no chyba ze wolisz spacerek tylko po Wrzeszczu to tez jestem chetna ;-)
 
andziaa, super!! to zeby było Ci blisko od tramwaju, to spotkajmy się przy wejściu do Manhattanu, tak ok. 12, ale dam Ci znać dokładnie, bo jak sie mala obudzi to a nakarmię, ubiorę i śmigamy, prześlij mi na PM swój numer tel to ja Ci wyśle sms że możesz już się zbierać :laugh2:
 
cześć dziewczynki!!!!!!!!!!
Pogoda cuuuudna:-):-):-):-):tak::tak::tak: cieplutko i słoneczko raz się chowa a raz jest ale więcej jest:-):-):-):-):-)
Andziaa i dziuba udanego spacerku!!!!!!
wild wind sliczna fryzurka i synuś przesłodki:-):-):-):-):-):-)
A gdzie nam sie podziewa mama w boju???? mam nadzieję,ze wszystko dobrze u nich...no i martka gdzies nam znikła:no:
Abeja:szok::szok::szok::szok::szok: dwie butelki :-D:-D:-D:-Dja już bym pewnie pod biurkiem leżała:-D

My już po zakupach, zupka się gotuje i zaraz zmykamy na spacerek miłego dzionka!!!!!!!!
 
Agnieszka milego spacerku i przepysznej zupki :-) a jaka ta zupe gotujesz ? :-) Ja to generalnie uwielbiam zupy, drugie danie mogloby dla mnie nie istniec :-)
Abeja wspolczuje bolu glowy :-( mam nadzieje, ze niebawem Ci przejdzie... Pomoz sobie jakims przeciwbolem !
 
Cześć Wam, ja się dziś obudzić nie mogę, pogoda nawet ładna a ja zasypiam.Prowadziliśmy wczoraj z mężem nocne rozmowy i nie tylko chyba do 1 w nocy a dziś pobudka o 5.30. Zawiozłam Emilkę do szkoły i pojechała z klasą na wycieczkę na 4 dni, Natalkę Robert zawiózł do szkoły z rana.
Mam w domu bałagan bo wczoraj nas prawie wcale w domciu nie było, najpierw weterynarz z Feliksem, potem obiad u teściowej i wieczorkiem wróciliśmy.
Muszę się zabrać za sprzątanie ale mi się nie chce, ach.
Na razie.
 
reklama
Do góry