reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Klub mam małych alergików

mika... nasza pani doktor nie oponowala... posylalam meza po skierowanie i tyle. On mowil ze potrzebne skierowanie, ona marudzila ale po tekscie "pani doktor, zona mnie bez tego skierowana do domu nie wpusci" wystawiala odpowiedni kwit.
zaczelo sie od skierowania do neurologa... poslalam meza a pani doktor zaczyna nawijke, ze pol roku bedziemy czekac, ze trzeba cwiczyc dotychczasowa metoda i takie tam... maz do mnie dzwoni (przy niej) i mowi, ze do neurologa sa takie kolejki... a ja mu (im) na to "bez skierowania nie wracaj bo jutro o 8:30 mamy wizyte". Od tamtej pory wystawiala skierowania bez gadania ;-) przekonala sie ze jak sie upre to nie ma na mnie rady ;-p
 
reklama
Tego się obawiałam Asiu 81:-D, ale nie sądziłam, że z Chrzanowa do Imielina!!!!!Tak, my też leczymy się u Pani Pudełko.Jesteś zadowolona z lekarki??????Bo ja nie mogę powiedzieć raczej złego słowa. Trafiłam do niej z dzieckiem w strasznym stanie.Na buzi nie było zdrowego miejsca ale poprzepisywała nam lekarstwa i super środki do pielęgnacji (tylko ta maść....) Bo oczywiście mój pediatra :crazy:tak w przypadku wielu z nas, powiedział skaza białkowa i przepisał bebilon pepti i nic poza tym żadnych informacji w czym kąpać, czym smarować.
Ja się śmieję,że leczę się u fryzjerki, bo też ma syna z alergia i powiedziała co i jak i poleciła alergologa. Ale to nie tak powinno być, no cóż służba zdrowia..........:no:
 
aga 33 z Chrzanowa do Imielina wcale nie tak daleko.Jakieś pół godzinki i jestem na miejscu.Jak na razie jestem bardzo zadowolona.Nasza pani doktor pediatra niestety dopiero za trzecim razem stwierdziła,że ta wysypka to moze byc alergia a wcześniej twierdziła,że to na pewno potówka i kazywała kąpac w kryształkach i krochmalu:crazy:.W przyszłym tygodniu chcę zrobic mojemu synkowi testy alergiczne z krwi.Co do tej maści to ja smarowałam tylko kilka razy bo po wprowadzeniu diety wysypka zniknęła.Teraz mu podaję słoiczki owoce i jogurt i wyszlo mu troszeczkę krostek na twarzy ale pani alergolog powiedziała,że to nic,że jest dobrze.Jak Patryś był malutki to miał straszną twarz.Mam nadzieję,że wyjdzie z tej alergii.
 
Nam zrobiła testy z krwi przy pierwszej wizycie, troszkę tego wyszło. Jesteśmy dopiero na początku wprowadzania nowych produktów. :-)
 
Bardzo dobra lekarka zajmująca sie moją trójka przyjmuje w Raszynie, na wprost basenu. Przyjeżdżają do niej z całej Polski. Przyjmuje do godzi 22.00 2 razy w tygodniu. Wizyta 40zł. Mogą Wam podać namiary jeśli któraś potrzebuje:-)
 
misimip a gdzie jest ta miejscowość? ;-)


aga, asia nie wiedziałam że jesteście z takich mi bliskich okolic :tak: my do tej pory mieszkaliśmy w Katowicach, (a teraz się przeprowadziliśmy)
No i tez znalazłam alergolog która podobno jest bardzo dobra. Przyjmuje w Bytomiu. Na kwiecień jesteśmy u niej umówieni na testy skórne. Jak będe po iwzycie to dam wam znać jaka ona jest ;-)wszyscy zachwalają, ale ja się wole sama przekonać zanim ją ocenie;-)
 
świat jest bardzo mały:tak:.Na razie ta alergolog się sprawdza ale oczywiście daj znać jak było.A gdzie teraz mieszkasz ?????/jak można wiedzieć/
 
nasza córcia skonczy niedlugo 16 miesiecy. obecnie mieszkamy w Londynie wiec jak juz niektorzy wiedza NHS jest do du**.mamy problem z alergiá od dnia urodzin, roznie nam sie to objawia, zwykle wysypki co jakis czas na zgieciach lokci co z czasem przeistacza nam sie w rany.walczymy z tym w miare mozliwosci jednak efekty marne, bo wysypka co jakis czas nawaraca.
teraz bedziemy w lutym w polsce i umowilysmy sie juz na badania, bedzie miala wycinany wloski z pewnych wybranych stron glowki i bede badane w laboratorium, kosz niestety 300 zl ale podobno skuteczne i efektywne w 100%.
czy ktos slyszal o taki mbadaniu?
 
Mam nadzieję,że te testy wykażą dokładniej na co jest uczulony.Mój Patryk oprócz Nutramigenu jada zupki ze słoiczków ale tylko takie które nie zawierają mleka i jak na razie nic mu nie wychodzi.

mika 85 to fajnie wiedziec,że są forumowiczki z pobliskich miejscowości.A można zapytac skąd dokładnie jesteś?
 
reklama
aga, asia teraz mieszkam w Olkuszu (38km od Katowic w strone krakowa, centralnie po środku trasy Katowice-Kraków) ;-);-)

Do tej pory jeździliśmy do alergologa do Dąbrowy Górniczej ale nic nam nie pomagała :baffled::baffled: więc zrezygnowaliśmy z niej...
 
Do góry