reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kłopociki

Kasiu jak wczoraj pierwszy raz tak porzadnie ( przez ok 10 min) draznilam brodawki to potem w nocy mialam te silne 3 skurcze wiec moze akurat u mnie to jest ta najlepsza metoda ? Bede to robila kazdego wieczora jak dlugo dam rade ;)
 
reklama
Asiu - jesli czujesz ze to cos daj, to pewnie draznij nawet kilkanascie razy dziennie!!!Oby sie powiodlo ;) ;) ;)

sumka - jak tam, bylas na badaniu krwi???
 
Aniu nie byłam na badaniu bo na wynik czeka się 14 dni, a przez ten czas to sama będę wiedzieć czy się zaraziłam ospą, czy nie. Jak na razie jestem dobrej myśli, przecież nie mogę mieć aż tak przerąbane............ ;D Tak się pocieszam ;D
 
A u mnie jak na złosć zaraz po naszym wyjściu ze szpitala była tak miła i zepsuła mi się pralka.... wstrętna małpa. I to w dodatku programator który z wymianą kosztuje 600 zł. Wszystko muszę prać ręcznie :( :( :( :(
 
dokladnie sumka- chyba juz lepiej kupic nowa....
nie wyobrazam sobie teraz prac recznie czegokolwiek....
 
Witajcie!
Wybaczcie że nie zaglądam ale nie mam czasu nawet zębów umyć. Mała śpi po 6-7 h na dobę. Wieczorami ma takie dziwne napady jakby kolki albo zaparcia. Wczoraj miałam jazdę bez trzymanki od 19 do 1 w nocy. Ledwo żyję. A dziś świętujemy 1 rocznicę ślubu i moje 25 urodziny ( ćwierć setki :-) ). Pozdrawiam was bardzo gorąco, całuję i mam nadzieję że śpicie trochę więcej niż ja. Bo my z mężem i moją mamą wyglądamy jak neptycy. Schudłam już 10 kilo. Tracę 0,5 kilo dziennie!!
 
No to lecę. Nie wiem kiedy znów zajrzę. Acha malutka ma usta jak rasowa murzynka!!!!! Szok! Chyba górną wargę odziedziczyła po mężu a dolną po mnie ( znaczy po każdym tą pełniejszą) ;D Jak będę miała choć chwilkę to zamieszczę zdjęcie! Całuję jeszcze raz! 3majcie się dzielnie!!!
 
reklama
Do góry