reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
A ja mam okolo 20 na plusie:sorry::sorry::sorry: wstyd mowic i pisac a powinnam 5 kg mniej przynajmniej ale co tam zrzuci sie :-):-):-) ja staram sie byc optymistka takze bedzie dobrze :-):-D
 
a ja przytylam w ciazy 23 kg :-):-)

koncowa waga przed porodem 73 kg
teraz waze 63 kg :)

10 kg zlecialo w ciagu 11 dni :))))))

wiec laski nie przejmujcie sie waga ,ona zleci :)

ps. ale flak na brzuchu zostal !:zawstydzona/y: maz mowi ze ja jakas szalona jestem, ze chcialam po 10 dobach wygladac jak przed ciaza i ze brzuszek zostal ale zniknie z czasem tez ( no oby bo w stroju bede sie pieknie teraz prezentowac !:eek:)
 
reklama
a ja przytylam w ciazy 23 kg :-):-)

koncowa waga przed porodem 73 kg
teraz waze 63 kg :)

10 kg zlecialo w ciagu 11 dni :))))))

wiec laski nie przejmujcie sie waga ,ona zleci :)

ps. ale flak na brzuchu zostal !:zawstydzona/y: maz mowi ze ja jakas szalona jestem, ze chcialam po 10 dobach wygladac jak przed ciaza i ze brzuszek zostal ale zniknie z czasem tez ( no oby bo w stroju bede sie pieknie teraz prezentowac !:eek:)

jak bedziesz karmic to ani sie zorientujesz jak zejdziesz do pierwotnej wagi !! ale jak dla mnie to powialo optymizmem :)
 
Do góry