reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
Ja chyba przebiłam wszystkie :-D:-D
od początku ciąży przybyło mi...uwaga uwaga: 22 kilo :szok::szok::szok:
a tu jeszcze miesiąc niby hahahah
doktorek mi powiedział że na tym etapie dużo idzie w ciałko z witamin-ja biorę 2x dziennie magnez i żelazo, i ten falvit, i mówił żeby nie brać za dużo bo ciężko będzie kilosy stracić hmm
 
To ja mam chyba odwrotny problem. Do tej pory kilogramy przybywały dość równomiernie, aż tu gdzieś od miesiąca zatrzymałam się w miejscu i bardzo mało przybieram na wadze. Myślę, że to głównie zasługa mojego osłabionego apetytu. Nie mam na nic smaka i po zjedzeniu małej porcji czuję się pełna (wcześniej mogłam zjeść konia z kopytami). Trochę się martwię, choć dzidzia mimo wszystko przybiera na wadze, więc chyba nie jest tak źle. No nic zobaczymy, jak to dalej będzie :szok:.
 
Jeszcze troszkę i będziemy na tym watku pisać ile schudłyśmy a nie przytyłyśmy;-)

oj a ja, jako chyba jedyna nie chciałabym chudnac wogóle :tak:
W ciązy przytyłam tylko 6kg, wiec w zasadzie nic ,bo tyle wazy dzieciatka, wody itd....a tak liczylam ,ze bede z 12 na plusie ...no ale cuż...jestem skazana na bycie chudzielcem;-)
 
reklama
Do góry