reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
Ja na chwile obecna mam 4,5 kg do przodu, ale nie mam cukrzycy. Wydaje mi sie, ze to przez prace na caly etat w dodatku dosyc fizyczna i z duza iloscia bieganiny (jestem pelegniarka i pracuje na oddziale w szpitalu) Dodatkowo uwarunkowania osobnicze;-)
Mam nadzieje, ze uda mi sie choc do 6kg dobic, moze wiecej...
Z Alkiem przytylam w calej ciazy 9 kg.
Wczoraj byłam u lekarza i przez miesiąc schudłam 100g .W sumie to lekarka się martwi i wysłała mnie na konsultacje do szpitala żeby jeszcze raz obejrzeli te moje cukry.Byłam wczoraj i dzisiaj ale nic z tego nie wynikło.Uważają ,że takie kilkakrotne przekraczanie cukru nic nie szkodzi i żebym dalej trzymała dietę.Miałam 210 godzinę po jedzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Widze drogie Panie ,ze reguly nie ma...u mnie 16 na plusie....przy wzroscie...154 cm....za chwile bede szersza niz dluzsza...moze byloby wiecej ale nie jem za duzo bo zgaga po jedzeniu jest okrutna.....Co najdziwniejsze najwiecej przytylam w pierwszym trymestrze...chyba dlatego,ze natychmiast rzucilam palenie i to spowodowalo ten nagly przyrost wagi.Ale chyba najwazniejsze,ze oboje dobrze sie czujemy :):):)
 
A ja od ost wizyty okazuje sie ze przytyłam tylko 1kg przez miesiąc;/ troche dziwne bo tylko jem i jem a gdzie to sie podziewa;/???...i tak wszyscy twierdza ze wygladam na piąty miesiąc więc nie przejmuje się ani jednym przybranym kg nawet mi z tym lepiej a tak zawsze taka chudzinka nawet mój mężczyzna tez jest z tego zadowolony;))
 
A ja od ost wizyty okazuje sie ze przytyłam tylko 1kg przez miesiąc;/ troche dziwne bo tylko jem i jem a gdzie to sie podziewa;/???...i tak wszyscy twierdza ze wygladam na piąty miesiąc więc nie przejmuje się ani jednym przybranym kg nawet mi z tym lepiej a tak zawsze taka chudzinka nawet mój mężczyzna tez jest z tego zadowolony;))


no u mnie podobnie, brzuszek w porównaiu do niektórych dziewuszek mam nadzwyczaj mały, narazie 10 kg na plusie, zobaczymy do ilu dobije mi waga;)
 
Na ostatniej wizycie w czwartek - minus 40 deko.
Ginka : "normalne, powoli zmniesza się ilość wód" Powoli???

W sumie do przodu 8,800 jak na razie
 
reklama
Do góry