reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
A ja mam + 11kg i pozeram wszystko na swej drodze. Wlasnie zjadlam obiad - a godz. temu bylo drugie sniadanie... nie mieszcze sie prawie w swe ubranka ciazowe, wszystko ponaciagane choc tak nie widac, tylko brzusio wielki sterczy wprzod... a najgorzej z lezeniem. na plecach mowy nie ma, na boku moze byc ale nie dlugo - skurcze nogi, ktora znajduje sie na dnie a potem ceremonia przewrotu na drugi bok... proba uruchomienia skurczonej nogi i jakis czas na drugiej stronie mozna pospac. a za godzinke znow proces w odwrotnym kierunku... naprawde slowo lezec nie nalezy do najprzyjemniejszych... Mysle ze jeszcze z kilogram przytyje i w koncu urodze choc mam wrazenie, ze synek w ciagu tego miesiaca wyskoczy mi przez brzuch, przynajmniej juz probuje to zrobic... tak blizej...
 
To ja chyba jedna z tych mniej przybierających bo na razie 6,6 kg! Ale co z tego jak znów dwa wstrętne olbrzymie rozstępy znalazłam po jednej stronie brzucha...centralnie przy pępku:wściekła/y:
 
hej dziewczyny a ja myślałam że mało waże przed ciążą 48kg a na dzień dzisiejszy ok63kg, ale wszystko w brzuszek idzie także jakoś zbytnio się nie martwie i raczej nie odmawiam sobie niczego bo jak pomysle, że po urodzeniu nie można tak wielu rzeczy jeść;((( to trzeba przecież kiedyś nadrobić:)))
 
To ja chyba jedna z tych mniej przybierających bo na razie 6,6 kg! Ale co z tego jak znów dwa wstrętne olbrzymie rozstępy znalazłam po jednej stronie brzucha...centralnie przy pępku:wściekła/y:
Mam ich miliony wszedzie na brzuchu.... to razem bedzie 2 miliony (+ te z poprzedniej ciazy) A wokol pepka mam niebieska gwiazdke z zylek )))
 
reklama
Do góry