reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

wiesz co ja tez sie boje stawac na tej wadze u gina, bo zawsze jak mysle ze malo przytylam to jest 1kg/ tydzien. Choc mowie dzsiaj do mojego B ze nie jem przeciez duzo haha a on mowi ze nie je duzo, ale malo i bardzo czesto, ze ciagle cos jem, i ze przed chwila zjadlam kilogram sliwek. A ja wczoraj przez caly dzien zjadlam:
- salatke z pomidorem, cebulka, rzodkiewka i smietana + 2 kromki chleba
- serek waniliowy + 1 kromka chleba
- 4 knedle
- no i troche tych sliwek ;)
Martucha ahhahaha Piekna jestes !
TYlko ze wiesz ja wiem ze ja zreeeeeeeeee ! Dosłownie zre!:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale sie powstrzymac nie moge no ja ciagle glodna jestem a jak glodna jestem to mi niedobrze!:sorry: W pierwszej ciazy nie jadlam za duzo ,doslownie malutko i co kurczaka urodzilam 1,5 kg ! Ciekawe czy teraz dziecko chociaz bedzie z odpowiednia waga !!!!!! NO bo jak nie to o duper rozbic to ahahah !
 
reklama
Oj dziewczyny, jak ja zazdroszczę niektórym..... dziś wróciłam z urlopiku u rodziców i o zgrozo waga mnie dobiła :( w sumie +14 kg na plusie, to jakaś masakra jest! Ginka to mnie chyba złoi batem w poniedziałek ..
 
Uff... w ciągu ostatniego miesiąca 1,4 kg do przodu. Wizytę u ginki przeżyłam bezboleśnie. W sumie do przodu 7,800.A dzidzia rośnie, rośnie ... wszystko na usg wyszło OK
 
Aaaaa.... Normalnie moja waga straszy. Mam już 15 kg in plus. Masakra jakaś. Zebym jeszcze była wysoka to rozumiem ale ze mnie to taki koci ogon na trójke. Będę gruba:zawstydzona/y:
 
Ja dobilam do 19 kg !!!!!!!!! To jest wyczyn :zawstydzona/y:
Ale zebym sobie zaczela czegosc odmawiac to nie !!! :-D
Bo po co ? jem bo mi sie chce ! I mam skutki ! zarcia ! :szok:
 
Ja dobilam do 19 kg !!!!!!!!! To jest wyczyn :zawstydzona/y:
Ale zebym sobie zaczela czegosc odmawiac to nie !!! :-D
Bo po co ? jem bo mi sie chce ! I mam skutki ! zarcia ! :szok:
hahahaah ja też żrę a nie jem.. ale nawet jakbym chciala sie ograniczyc to nie moge bo mi sie niedobrze z głodu robi.. :(
a tak jak byłam ostatnio u gina i miałam dokladnie 8.200 na plus tak od tej pory z wagą nie gadam ! i chyba do konca ciąży będę obrażona na nią :-D
w piatek sie dowiem ile mi sie doczepiło znowu.. o_O
 
reklama
a ja dobiłam do 70kg, przytyłam 12! jest ok, w ciąży z Rozalką przytyłam 10 i po porodzie waga wróciła do tej sprzed ciąży a póżniej jeszcze poleciała pare kilo.
wagą się nie martwię. a zwisy i tak już mam:-).
co mnie cieszy najbardziej to brak rozstepów, ani pół! w ciąży z Rozi miałam pociachane piersi, biodra i uda a teraz te stare wyglądają ładnie, białe, ledwo widoczne.
 
Do góry