reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

Maarta , czyli idziemy podobnie. Ja tez startowalam z 65.5 ( 175 wzrostu) a dzis na wadze odnotowalam 69.4...rowniez 21 tydzien ciazy :tak: No ciekawe jak to dalej bedzie u nas wygladac. ;-) Ciekawe czy dobijemy do 80-tki... kalkulatory wagi w ciazy na to wskazuja :-p

Kobietko proszę nie strasz:szok: tą wagą:rofl2:
 
reklama
A ja byłam na wizycie dziś i przez ponad miesiąc przytyłam.. 20 dag.. :D:D Z tego jestem strasznie zadowlona, dostałam fotkę Małej i wychodzi, że to taki grubas, że to raczje Ona przytyła, nie ja ;)) A jadłam tyle, że myślałam że spokojnie 3-4kilo będzie na plusie.. :D
 
Mi waga rośnie stopniowo;-) Zaczynałam od 48kg a dzisiaj rano było już 53,5kg... Brzuszka, jeszcze za bardzo nie widać:no: ale mam nadzieję, że w tym miesiącu w końcu mi wyskoczy:-p
 
Ach jak ja zazdroszczę tym chudzinkom:-:)-:)-(
Ja zaczynałam z 63 przy wzroście 160cm tyle tylko że 10 kg mam w piersiach chyba:-):-):-)
2 tyg temu u gina ważyłam 64,8kg!
Idę z wagą tak jak przy pierwszej ciąży gdzie przytyłam w sumie 9 kg! Mam nadzieję że teraz nie będzie więcej:-):-)
 
ja się dziś ważyłam i trochę się zdziwiłam, bo waga pokazała 78kg, czyli znowu kg mniej...
2kg na minusie w pierwszym trymestrze, początek 4 miesiąca niecały kg w górę, koniec 4 miesiąca kg w dół.
:eek:
 
..a ja bedac wczoraj na wizycie (17tc) zadzwilam wszystki na samym wstepie:szok::-D Najpierw pielegniarka nie mogla znalezc mojej karty..szuka,szuka..w koncu mnie zawolala i szukamy razam..i nie ma...a ja patrze a tu regal podpisany -ciaze...i pytam sie jej czy z tego brala- a ona 'to pani w ciazy jest???!' :-Dbyla w takim szoku ,ze to juz ponad 4 miesiac,ze zawolala pielegniarki z pietra , przy okazji pacjetki w ciazy,ktore czekaly na wizyte zaczely mnie ogladac z niedowierzaniem jakbym przyleciala z kosmosu:-D
moja waga na pocztaku ciazy-56,8, teraz 56,8kg.:-) Wyniki rewelacyjne !
Doktor nie widzi nic niepokojacogo-'taka uroda' -powiedzial:-)
 
U mnie waga się trochę ruszyła przez ostatani m-c przytyłam 2,5 kg, czyli ważę 60kg. a ciążę zaczynałam od 55 kg. Chyba nie jest tak tragicznie:-D
 
Ja na początku ciąży schudłam 2 kg, potem 1 kg przytyłam......
Zobaczymy jak to teraz wygląda na jutrzejszej wizycie
Ale myślę, że ze 2 kg to przytyłam, bo ostatanio zaczęłam więcej jeść:baffled:
 
reklama
Wow....no to super:-)

Ja się zawsze zarzekałam, że będę uważać na to co jem w ciąży, żeby nie prztyyć 20kg......ale nie da się.
Taką mam ochotę na słodycze, że nie masz pojęcia.
A najlepsze jest to, że wcześniej nie lubiłam słodyczy i jadłam je jedynie okazjonalnie......raz na miesiąc:eek:
 
Do góry