reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

Wow....no to super:-)

Ja się zawsze zarzekałam, że będę uważać na to co jem w ciąży, żeby nie prztyyć 20kg......ale nie da się.
Taką mam ochotę na słodycze, że nie masz pojęcia.
A najlepsze jest to, że wcześniej nie lubiłam słodyczy i jadłam je jedynie okazjonalnie......raz na miesiąc:eek:

ja nawet nie probowalam sie zarzekac bo na nic by sie to zdalo ... jem wszystko i ile chce :D a ze narazie nie tyje to mi lekarz powiedzial ze mam w organizmie tyle wody ze nareszcie jest ja jak zagospodarowac :D

ja przez ostatni rok przytylam juz wystarczajaco ... dziekuje !!
 
reklama
U mnie powoli kończy się 5 miesiąc jutro zacznę 21 tydzień a waga jak do tej pory powoli rośnie obecnie jest 62,6 czyli 4,5 kg do przodu..
 
Ja ważę od dziś tyle co przed ciążą. Przybrałam kg a to już prawie 6 miech, tak czy siak jestem na 0:D
 
Ale wam zazdroszczę, dziewczyny! Kończę 5 miesiąc i jestem 7,5kg do przodu. :szok::-( Trudno, będę się martwić potem. Póki co jem wszystko na co mam ochotę.
 
reklama
Ale wam zazdroszczę, dziewczyny! Kończę 5 miesiąc i jestem 7,5kg do przodu. :szok::-( Trudno, będę się martwić potem. Póki co jem wszystko na co mam ochotę.

Spokojnie, mi tez 7 kg idzie:tak: Już się z tym pogodziłam, kazda z nas jest inna, ma inny organizm, jedne tyją inne nie.
 
Do góry