reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

To ja się dołączę jako naczelny wieloryb - zaczęłam z wagą 97 (przy 164 cm wzrostu), zeszłam 6 kg i wrzuciłam jakieś 3,5. Tydzień temu miałam 95,3, więc ciągle na minusie w stosunku do początku... Ginka "prorokowała" że nie powinnam wskoczyć powyżej 106 i tego się trzymam... i ciągle mam nadzieję, że Maleńka wyssie ze mnie jeszcze więcej po urodzeniu ;-)

kochana, i tak jesteśmy piękne - przecież nosimy w sobie nowe życie :-)
 
reklama
To ja się dołączę jako naczelny wieloryb - zaczęłam z wagą 97 (przy 164 cm wzrostu), zeszłam 6 kg i wrzuciłam jakieś 3,5. Tydzień temu miałam 95,3, więc ciągle na minusie w stosunku do początku... Ginka "prorokowała" że nie powinnam wskoczyć powyżej 106 i tego się trzymam... i ciągle mam nadzieję, że Maleńka wyssie ze mnie jeszcze więcej po urodzeniu ;-)

nie martw sie kobietko nie jestes sama :)
ja startowalam z 87 przy 162 cm wzrostu :) w 12 tyg bylo 88 a teraz 89,5 ... moj gin mi powiedzial ze do 100 bedzie ok .. potem zaczniemy sie zastanawiac ...
 
No i dzisiaj sie ważyłam rano, mam juz 6 kg na plusie 21 tydz ciąży.
Zaczełam z 65 kg a dzisiaj na wadze 71... ciekawe do ilu dojde... Ale pamietam jak z Antosiem, najwiecej przybrałam na poczatku, od 6 m-ca przybierałam miesuięcznie tylko po 1 kg. Moze taka moja natura:rofl2:
 
ruszyłam i ja.. cały czas do dziś czyli do 17tego tygodnia stałam jak uparta z wagą a dzisiaj co?
całe pół kilo w przód ;D
 
a ja nadal nic...+0 , mój lekarz powiedział,że dopóki nie chudne i wyniki badań są dobre nie trzeba się przejmować- taka moja uroda :tak: Będe patyczakiem na długich nóżkach i z chudymi rączkami (175cm i 56kg.) z wielkimmmmm brzuchem...już mi się chce śmiac z siebie,jak ja będe wyglądać:-D...o ile ten brzuch zacznie w końcu rosnąć, bo narazie nadal ledwo widać (choć zdecydownaie coś się ruszyło:tak:)
 
a ja nadal nic...+0 , mój lekarz powiedział,że dopóki nie chudne i wyniki badań są dobre nie trzeba się przejmować- taka moja uroda :tak: Będe patyczakiem na długich nóżkach i z chudymi rączkami (175cm i 56kg.) z wielkimmmmm brzuchem...już mi się chce śmiac z siebie,jak ja będe wyglądać:-D...o ile ten brzuch zacznie w końcu rosnąć, bo narazie nadal ledwo widać (choć zdecydownaie coś się ruszyło:tak:)
no to jak juz sie ruszyło to zaraz wyskoczy jak z procy :)
 
nie martw sie kobietko nie jestes sama :)
ja startowalam z 87 przy 162 cm wzrostu :) w 12 tyg bylo 88 a teraz 89,5 ... moj gin mi powiedzial ze do 100 bedzie ok .. potem zaczniemy sie zastanawiac ...

Ależ ja się nie martwię ;-) Już przywykłam do swych gabarytów ;-) Choć miło by było jakby nie było tak dużo ;-) Ale najważniejsze, że mam dobry bufor, który chroni Dziecinę jakby coś :laugh2: Dopóki jestem w stanie się turlać, dotąd jest ok ;-)
 
No w końcu po 5 miesiącach..po wczasowaniu przyszedł mój pierwszy KILOGRAM:-)
Eliza u mnie podobnie było...tzn ja schudłam w ciąży 7kg potem waga stanęła i tak do 5 miesiąca. Dopiero teraz po biwakowaniu z 58,5kg skoczyło na 59,30!!!W końcu!
 
no to u mnie sie zaczeło, az sie przeraziłam, przez ostatni miesiąc dobiłam z wagi 49,5 kg na.......... 54..., 4,5 kg w miesiac. czuje ze przytyłam ale zeby az tak. Generanie mysle sobie ze akurat teraz ginekolog zmineil sobie wage z takiej ze zwykłą przedziałką na elektroniczną, moze jakos zle ważą hihih. Ale na praktykach zwazylam sie dzis w butach , fartuchu itd i wyszło 55, wiec to chyba prawda, bo z kilogram trzeba odjąc na ubrania.... łoooooooo matko jak tak dalej pojdzie to z mojego 48 kilo zrobie sie niezla szafunia
 
reklama
No i dzisiaj sie ważyłam rano, mam juz 6 kg na plusie 21 tydz ciąży.
Zaczełam z 65 kg a dzisiaj na wadze 71... ciekawe do ilu dojde... Ale pamietam jak z Antosiem, najwiecej przybrałam na poczatku, od 6 m-ca przybierałam miesuięcznie tylko po 1 kg. Moze taka moja natura:rofl2:

Maarta , czyli idziemy podobnie. Ja tez startowalam z 65.5 ( 175 wzrostu) a dzis na wadze odnotowalam 69.4...rowniez 21 tydzien ciazy :tak: No ciekawe jak to dalej bedzie u nas wygladac. ;-) Ciekawe czy dobijemy do 80-tki... kalkulatory wagi w ciazy na to wskazuja :-p
 
Do góry