reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

ojjjj cos czuje ze pobilam was wszystkie...po dzisiejszym stanieciu na wage dostalam zawrotow glowy...przytylo mi sie JEDYNE 7.5 kilo!!!!!!jak tak dalej pojdzie to nie zla bedzie ze mnie armata:-)
ja tez bede armata, mam plus 6. nie wiem co z tym zrobic, zaczelam tak ostro przybierac na wadze od poczatku, mimo ze jem jak wrobelek, bo mam straszne mdlosci do tej pory. winowajca jest jeden, progesteron, bralam duze dawki luteiny na podtrzymanie od samego poczatku ciazy przez 15tyg. a wszelka ingerencja hormonalna w moj organizm tak sie konczy.

w ciazy z Rozalka przytylam tylko 10kg, choc lezalam od 5 mca na fenoterolu, ale tym razem 10 to napewno sie nie uda.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamastacha i elizka
kochane moje tylko ja mam świetne wyniki, łykam żelazo, witaminy, kwas foliowy.
dzidzia też oki tylko boczki mi zniknęły, które miałam od Jonaszka i nogi i ręce schudły.
Brzusio wielki. może dzisiaj wkleje, ale chyba najwiękrzy.
W końcu to już trzecia dzidziulka :-D
Aa dzisiejsze ważenie znowy 0,5 kg w dół w ciągu tygodnia :angry:
 
O kurcze, ale niektore z was są chude. Ja przed ciąża 60, teraz jakies ok 64.Trudno mi okreslic bo waga mi sie zepsula a powinno sie zawsze ważyć na tej samej wadze, żeby wynik był wiarygodny.Wydawało mi się, że te 4kg to tak w sam raz ale jak czytam ile przytyłyście, a niektóre z was nawet schudły, to myślę, że powinnam zacząć pracować nad swoim pędem do jedzenia. W dodatku te 4kg jest wszędzie a nie tylko na brzuchu, także już nie wchodzę w żadne jeansy :-(
 
halka- ja tez nie wchodzę juz w spodnie, mimo że mało przytyłam, to dziecko jest dosyć duże, a macica tak mi sie rozrosła juz ze nie dopinam sie i mnie strasznie uciskają;) w zeszłym tyg zamówiłam spodnie ciązowe i modlę się żeby na dniach przyszły bo nie mam juz w czym chodzic;)
 
Nio niektóre wręcz chudna w ciżąży, ja do takich nie należę, już 6 kg mi przybywa:-D no ale biorę pod uwage to, ze pewnie jakies 2 kg to w cyckach sie schowały:-D
 
O kurcze, ale niektore z was są chude. Ja przed ciąża 60, teraz jakies ok 64.Trudno mi okreslic bo waga mi sie zepsula a powinno sie zawsze ważyć na tej samej wadze, żeby wynik był wiarygodny.Wydawało mi się, że te 4kg to tak w sam raz ale jak czytam ile przytyłyście, a niektóre z was nawet schudły, to myślę, że powinnam zacząć pracować nad swoim pędem do jedzenia. W dodatku te 4kg jest wszędzie a nie tylko na brzuchu, także już nie wchodzę w żadne jeansy :-(
Ja dobiłam do 6 a i tak mam wciaz niedowage ,a jesc lubieeeeeeeee
 
reklama
O kurcze, ale niektore z was są chude. Ja przed ciąża 60, teraz jakies ok 64.Trudno mi okreslic bo waga mi sie zepsula a powinno sie zawsze ważyć na tej samej wadze, żeby wynik był wiarygodny.Wydawało mi się, że te 4kg to tak w sam raz ale jak czytam ile przytyłyście, a niektóre z was nawet schudły, to myślę, że powinnam zacząć pracować nad swoim pędem do jedzenia. W dodatku te 4kg jest wszędzie a nie tylko na brzuchu, także już nie wchodzę w żadne jeansy :-(

Ja chyba jakaś ''inna'' jestem bo się ucieszyłam jak głupia, że mi waga ruszyła:-) Bo mi bardzo wolno rusza, a jak rusza to radocha:-)
 
Do góry