reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
U mnie pierwszy dzień 41 tygodnia 61,5 kg, czyli 14,5 na +. Brzuszek ma 94/95 cm. Czyli właściwie nic się od tygodnia nie zmieniło.
 
Kicia - ja mam rozmiar stanika 70F!!! Problem tylko w tym, że nie produkują takich karmników. I wkurza mnie, jak czytam te mądre artykuły, że żeby zachować jędrność biustu trzeba nosić dobrze dobrany stanik. Ja mam do wyboru albo za luźne 75, albo za ciasne E. Grrrr!!!
 
Dzięki :-) Teraz jest jeszcze w miarę i to 75 daje jakoś radę zapięte na najciaśniejszą haftkę, ale jeśli schudnę po porodzie i wrócę do wymiarów sprzed ciąży (kiedy nosiłam staniki pomiędzy 65 a 70) to chyba nie pozostanie mi nic innego jak zmienić się w małą krawcową i przerabiać każdy. Albo, cholera, złożę własną gorseciarnię dla takich niewymiarowców jak ja.
 
Kicia - ja mam rozmiar stanika 70F!!! Problem tylko w tym, że nie produkują takich karmników. I wkurza mnie, jak czytam te mądre artykuły, że żeby zachować jędrność biustu trzeba nosić dobrze dobrany stanik. Ja mam do wyboru albo za luźne 75, albo za ciasne E. Grrrr!!!

Produkują, tylko trzeba iść do dobrego sklepu. Nie wiem jak z Wrocławiem, ale w Krakowie są już dwa sklepy, gdzie profesjonaliści dobierają biustonosze, w Rzeszowie podobno koło dworca ostatnio jeden otworzyli. Mają tam zdaje się brytyjskie rozmiarówki, do których te nasze się nijak nie odnoszą, ale za to biustonosz można wybrać idealny. Pewnie są trochę droższe niż zwykłe, ale ja np. zazwyczaj na biustonosze wydaję ok. 60-80 zł, więc jak tam będą koło stówy kosztować (a część na pewno takich będzie), to się skuszę. Wybieram się po karmieniu albo jeszcze w trakcie - najwyżej kupię odpinany z przodu.
 
o rany rozmiar F to przy moim miedzy A a B koniec swiata...
ewa a jak sie nazywa ten sklep-super ze wspomnialaś ze mają tez w Rzeszowie bedę ich szukać na pewno..
 
o rany rozmiar F to przy moim miedzy A a B koniec swiata...
ewa a jak sie nazywa ten sklep-super ze wspomnialaś ze mają tez w Rzeszowie bedę ich szukać na pewno..

Oj, nie wiem, bo nie byłam tam jeszcze. Od koleżanki się ostatnio dowiedziałam. Podobno jest gdzieś przy dworcu. Pogrzebałam w Internecie i wyszło mi, że w październiku tego roku na ul. Grunwaldzkiej 42/3 otworzyli sklep, gdzie można dobrać biustonosz. Są jakieś dziwne rozmiary - 32FF i tego typu, więc może to jest ten :) Ceny - z tego, co jest napisane - od 80 zł.
 
reklama
Do góry