reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

Patrycja, 24 lata, mieszkamy z mężem i synkiem w Łodzi. W tym roku skończyłam studia, ale na razie nie wybieram się do pracy. Z wykształcenia jestem nauczycielką. Najbliższy rok, a może i więcej poświęcę synkowi :-) Planujemy mieć dużą rodzinę, więc trudno mi powiedzieć kiedy będę pracować na stałe.
Uwielbiam koty, literaturę i filmy science-fiction.
:-)
 
reklama
heya!Mam na imie Joanna lat 29,nasza rodzinka sklada sie z maz Jaroslaw i coreczka Julianna ktora wczoraj skonczyla 13 miesiecy.Urodzila sie w 37 tyg- 8wrzesnia2005r o godz 11-00 w szpitalu klinicznym w Warszawie(karowa) przez CC.Miala 51cm i wazyla 2870.Jest naszym skarbem ktore kochamy nad zycie.
Obecnie nie pracuje i wychowuje nasza kroszyne.Skonczylam HZ.Mysle ze do pracy jezeli nam sie uda to wroce najwczesniej jak JUla skonczy 2 latka.
Marzy mi sie fajowy domek gdzies pod Wawa i wlasny ogrodek a tam mnostwo warzyw,owocow, ziolek oraz rozne zwierzaki typu koty,psy.Uwielbiam gotowac.Lubie lad i pozadek.Nie znosze klamstwa i chamstwa, ktore staram sie tepic.
 
HEJ!Mam na imię Wiola ,mój mężuś to Adam i mam trójkę pociech -Ada urodzona 24-01-98,Kamiś 24-06-99i oczywiście najmłodszy szkrabik ,mój kochany "Naleśnik":-D OSKAREK 23-07-06,czyli niedługo bedzie miał 3 miesiączki.Obecnie jestem na macierzyńskim ale niestety ze względu że mój córa idzie do komuni jestem zmuszona iść do pracy a wracam tam już 2 stycznia 2007 i aż mi się płakać chce jak tylko otym pomyśle:baffled: :baffled: .Z zawodu jestem ogrodnikiem -kwiaciarzem ale niestety nie pracuje w tym zawodzie (ogród botaniczny zrezygnował z absolwentów)i pracowałam w różnych zawodach .Najpierw byłam kelnerką ,potem przez wiele lat barmanką( uwielbiałam)ateraz niestety nie jestem już piękna i młoda i byłam zmuszona znaleść się w innej firmie .Jestem teraz pracownikiem w Valeo Autosystemy .wrrrrrr.:wściekła/y: Zazdroszczę wszystkim mamusiom które zostają ze swoimi pociechami w domku ,wiem ile strace będąc w pracya nie z moimi pociechami:baffled:
 
Witam serdecznie mam na imię Agnieszka, mam wspaniałą córeczkę, która ma na imię Julia i skończyła 2,5 latka.Na forum jestem pierwszy raz dlatego interesują ,mnie doświadczenia, poglądy innych mam.Wszystkich bardzo pozdrawiam. Trzymajcie sie cieplutko.
 
witam
chetnie do Was dolacze bo takze siedze w domku i wychowuje (jak to powaznie brzmi) moja mala coreczke Zuzie ktora ma obecnie 7 miesiecy. nazywa sie Marysia i obecnie jestem z mezem w Anglii na dorobku ;). mam 25 lat. mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona :))
 
reklama
Do góry