reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

my byliśmy na badaniu w 16 tyg i pani ginekolog powiedziała, że będzie chłopiec na 80%...potem poszłam na badanie 4D w 24 tyg do innego lekarza i okazało że faktycznie bedziemy mieli chłopca :-)
 
reklama
u mnie była dziewczynka,potem chłopak a potem nikt nie wiedział co bedzie do czasu cesarki.Dzien przed cesarka się ukazał.
 
my byliśmy na badaniu w 16 tyg i pani ginekolog powiedziała, że będzie chłopiec na 80%...potem poszłam na badanie 4D w 24 tyg do innego lekarza i okazało że faktycznie bedziemy mieli chłopca :-)

Moje ratulacje z okazji drugiego siusiorka:-):confused:
Do 3 razy sztuka......spróbujecie postarać się o dziewuchę

Mój gin prawidłowo określił płeć w 15 tc.
Potem potwierdził w 20tc i do końca córcia leżała tyłkiem do nas tak, że nie można było zobaczyć ani twarzy ani pipki;-)
 
ja dopiero widziałam w 7 miesiącu,bo córka na każdym USG obracała się dupcią do nas, ale myślę, że po 20tym tyg już można zobaczyć,zależy od jakości aparatu do USG i doświadczenia lekarza:p

 
reklama
Hehe ja chciałam też jak najszybciej dowiedzieć sie ale mój synek stwierdził że mi tego nie ułatwi i dowiedziałam sie dopiero w 27 tyg ale poszliśmy na 3-4 d
A moja koleżanka która nie dawno urodziła dowiedziała się dopiero w 37 tyg o ile pamiętam mała była taka uparta:-D
 
Do góry