reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

Moje ratulacje z okazji drugiego siusiorka:-):confused:
Do 3 razy sztuka......spróbujecie postarać się o dziewuchę
]

dziękuje kochana :happy2:
jeśli chodzi o trzecia to już napewno nie:-)...nie chcę mieć więcej dzieci niż dwójki...młodo zostałam mamuśką..marura w 9 mcu ciązy potem studia i tak jeszcze ciągne teraz druga ciąża...chce skończyć studia i iść do pracy...odciążyć mężulka i wreszcie zrobić coś dla siebie bo nie wyszałałam się, poświęciłam moje zainteresowanie dla dzidziusia czego wogóle nie żałuje ale potrzebuje odskoczni od bycia w domku...
 
reklama
A zdazylo wam sie ,ze lekarz sie kompletnie pomylil?Mi powiedziala lekarka w 13 tyg.na genetycznym ze na80% chlopak.
A ja troche jeszcze mam nadzieje ze sie jednak pomylila.Mam juz trzy siusiaki w domu.(Nie liczac m.)
 
W I ciąży na usg połówkowym było bardzo wyraźnie widać, że chłopak. Teraz w 11tc lekarka powiedziała, że jakby miała zgadywać po 'wyrostku płciowym' to jest szansa na dziewczynkę. Jak 3 tyg później powiedziałam to innemu lekarzowi, to stwierdził: 'Dziewczynka?! Poczekajmy z tym do następnego razu...' Także chyba mi się szykuje drugi siusiorek ;)
 
Pierwsze badanie. w którym stwierdzono płeć odbyło się w 11tc - Ladnie było widac plec wg lekarza, chociaż ja tam malo co widzialam, orzekł że dziewczynka.
Przy drugim podejściu w 14 tc. Dzidzia sie rozkraczyla, dalej podtrzymywal, ze to dziewczynka.
Jednak przy ostatnich 2 badaniach zmienił zdanie, i powiedział że jednak chłopiec...
Jak narazie staram się kupować rzeczy typu unisex. Imiona mam wybrane zarówno dla chłopca jak i małej damy :)

Także z badaniami jest różnie, nie ma co do końca wierzyć. Każdy może się pomylić. Mi lekarz tlumaczyl to tak, że na USG można łatwo pomylić szew znajdujący się na mosznie z kreseczką, która oddziela wargi sromowe.
 
21 tc siusor.Moim zdaniem gdy lekarz nie jest pewny nie powinien rokowac jaka plec,bezsens a w 11 tc to juz w ogole maskra!
 
Mi przy pierwszej ciąży gin powiedział (jak jeszcze miałam USG dopochwowe), że będzie chłopak - może to był 10 tydzień, to było zdecydowanie za wcześnie, potem wyszła dziewczynka, ale to się dowiedziałam dopiero ok. 30 tygodnia, myślę, że na połówkowym powinno byc już coś widać, chyba, że dzidzia się ułoży nie tak, jak trzeba...
 
U mnie było tak samo, w 14tyg. na 99% że chłopak(bardzo się ucieszyliśmy, bo mamy dziewuszkę w domu), a w 18/19tyg. powiedziała że na pewno dziewczynka...i dalej nic nie wiemy. 25 maja mam połówkowe, mam nadzieję, że teraz się już dowiem
 
W pierwszej ciąży w 14tc dowiedzieliśmy się, że będzie dziewcynka i była...teraz już nawet się nie pytam, chciałabym, żeby wszystko dobrze się zakończyło i żeby maleństwo wróciło z nami do domu.
 
reklama
Do góry