reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
ja wlasnie czekam na przybycie corki. Jestem okragla niczym pilka, ociezala niczym morswin, puchna mi nogi i mam generalnie dosyc. Jak do 3 wrzesnia nie urodze to mam sie pojawic w szpitalu:szok:
 
Panna Dnia witaj.Gratuluję ciąży i życzę szybkiego porodu.A tak na marginesie ile ja bym dała za te wszystkie dolegliwości byle by być drugi raz w ciąży .
 
uch to nie tak, ze sie nie ciesze, ale po prostu troche sie boje tego szpitala i lezenia na patologii w zasadzie bez powodu w oczekiwaniu na corke... Mialam pierwsza cesarke i lekarz mi powiedzial, ze przekroczenie terminu jest dla mojego zdrowia niebezpieczne... Umylam juz podlogi w calym mieszkaniu, wypielilam ogrodek, bawie sie intensywnie z Maksem i oprocz tego, ze bola mnie plecy to nic wiecej sie nie dzieje. Ale mam taka teorie - moj maz jest tez spod panny i on wszytko robi na ostatnia minute, moze ona tez tak wlasnie... w nocy z 2/3 nagle jej sie przypomni ze juz czas...
 
juz u mnie koniec, dziewczyny dalam rade :) Moj syn powtarza wszystkie ruchy po mnie, lacznie z tym, ze corce podziekowal za prezent od niej i pocalowal ja w glowe:szok:jEST WOGOLE BARDZO CZULY I MILY DLA NIEJ
 
reklama
Pycha gratuluję. Jak już będziesz miała chwilkę napisz jak Maja przyjmuje siostrzyczkę. U mnie Asia całuje Olka bez przerwy, ale :) jej zabawki są jej.
 
Do góry