reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

aestima wozek super, co do torby mi sie osobiscie najbardziej podoba link nr 2 taka bardziej na luzie taka okraglejsza a tamte 2 bardziej mi przypominaja walizki biznesmena hehe ale rowniez sa ladne i napewno kazda z nich bedzie pasowala do wozka
 
reklama
Dzięki dziewczyny, Doris ja się wkrótce poprawią , ale ostatnio życie mnie trochę przytłacza- natłok spraw:) W weekend miałam dodatkowe studium, w tygodniu wlaczę z magisterką i szczerze mówiąc nie daję sobie rady z nadrabianiem Was:(
 
Aestima super!!! Cieszę się, że zamówiłaś wózeczek, to naprawdę dobra oferta! A co do toreb... no wiesz, mi się najbardziej podoba trzecia z wiadomych względów hehe:) Ale ta druga też ładna. Udało ci się obejrzeć ten kolorek wózka w sklepie?
 
Może w cenie tragarz gratis :-)
Zebrra - a jakiej firmy ten 100 % niekapek ?
Nie za dużo wymagasz? Przecież to cena promocyjna, a Ty jeszcze tragarza byś chciała???
Niekapek Canpola :)

Dziewczynki, mam pytanie donośnie pieluszek - do tych z Was, które już ten etap kiedyś przeszły.
Myslicie, że od razu po urodzeniu będą dobre? Zakładając, że mała urodzi się z normalną wagą, czyli ponad 3kg, to chyba powinny być ok, prawda?
Będą rozmiarowo dobre na bank. Wyższość newbornów polega tylko na tym, ze dobrze chłoną smółkę.

Aestima, gratulacje Kochana, pewnie odetchnęłaś co? Chociaż nie, odetchniesz jak dojdzie paczka :)
 
odetchnęłam, choiciaż masz rację- naprawdę wyluzuję jak dojdzie :)
ALe cieszę się ,ze mam to za sobą, bo od dwóch dni zajmuję się tylko wózkiem!

Zebra, mam pytanko. Facet dzisiaj w sklepie powiedział mi, ze foteliki maxi cosi są bezpieczniejsze od x-landera, owszem, ale tylko te z bazą! Bez bazy radził kupić ten od x- ladnera- ponoć ma z bezpieczeństwa 3,5 a maxi cosi bez bazy 3 (z bazą 5). Co o tym myślisz?? Bo jeśli to prawda, to faktycznie kupimy x- landerowski fotelik (jest tańszy). Patrzyłam na cenę baz i ... koszmarnie drogie- nie stać nas (fotelik+ baza ok 1000zł)

Traschka- kolor jest super:) A ta Twoja torba jest dopasowana, tak? pasuje? To chyba ją zamówię. Hehe, MIeszko i Marysia będą mieć takie same wózeczki. A Ty swój teraz w domku trzymasz?
 
Hmm przede wszystkim sprawdziłabym te informacje w testach bezpieczeństwa, a potem dopiero podejmowałabym decyzję... Jeśli chcesz mogę tego poszukać, ale jutro, bo dzisiaj uciekam do łóżka ;)
 
Aestima ale fajnie, że masz to już z głowy...Ja jeszcze stoję przed dylematem! Też pewnie będzie X-lander, tylko że wszystko w komplecie - nie chce mi się wszystkiego kupować oddzielnie :-)
Zebrra dzięki za odp w sprawie pieluszek - tak właśnie myślałam :-)
 
dziewczyny nie wiem czy ten temat byl poruszany ale jakie srodki pielegnacyjne kupujecie dlka maluszkow chodzi mi o szamponik, mydelko jakiej firmy?
 
Aestima ja bym tak nie ufała temu sprzedawcy odnośnie fotelików. Oglądałam wyniki testów i maxi cosi city bez bazy miał chyba 4 gwiazdki (plasował się w pierwszej 10). X-lander nawet się nie załapał do tabeli... poza tym jakos bardziej ufam fotelikom stworzonym przez producenta fotelików niż wózków. Oni się w tym specjalizują i jakoś to bardziej do mnie przemawia.
co do koloru torby - on nie jest identyczny! Ale jak dla mnie wygląda super, bardzo ożywił ten wózeczek i fajnie współgra z wnętrzem śpiworka i spacerówki. Jeśli szukasz czegoś idealnie pod kolor to pewnie tylko torba x-landera spasuje ale ona jest koszmarnie droga...

wózek trzymam w domu, komody nie ma więc jest miejsce na wózek:) W ogóle to miałam w planie trzymanie stelaża na dole i przypinanie go do barierki ale przedwczoraj w nocy ktoś włamał się do kilku kamienic, w tym naszej, i ukradł mosiężne klamki do okien na wszystkich piętrach plus 4 wielkie klamki drzwi obrotowych w holu! Podobno 1kg mosiądzu w skupie kosztuje 11zł... niezły interes. Nie wiem tylko czy będę na tyle odważna żeby zostawiać na dole wózek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagamit, dzieki temu, ze zamówiłam osobno gondolę i spacerówkę zaoszczędziłam kilkaset zł!! Na wszystko jest gwarancja, nie wiem więc w czym to przeszkadza, ze u róznych sprzedawców. Cały komplet tanio można jeszcze dorwać kolor vulcano ale nie jungle:no: Chociaż może za jakiś czas to się zmieni... I mówię o allegro, bo w sklepie ten wózek kosztuje ok 2000...

Traschka, chyba masz rację z tym fotelikiem, ale ten facet mi namieszał w głowie, bo miał w sprzedaży oba a bez bazy polecał stanowczo x- landera. Niepotrzebnie mi to powiedział, bo już miałam wybrany maxi cosi a tak znów mam chaos.
A torbę to zamówię chyba tą co ty, chociaż najbardziej mi się podoba ta oryginalna, ale nie upadłam jeszcze na głowę żeby wydawac tyle kasy na torbę...

Zeberko, spróbuję poszukać a jak Ty coś znajdziesz w wolnej chwili na ten temat- będę wdzieczna:))
 
Do góry