reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Zołza...wesela ma siostra mojego mężą...więć chcąc nie chcą iśc muszę...ale napewno będzie mi ciężko...patrząc na to ze Benjamina urodziłam 3 tyg przed terminem to tak sobie myślę że 2 tyg po weselu może już urodzę...hehe....czyli może zostało mi 2,5 miesiąca?
 
reklama
Misia, w takim razie poszłabym na chwilę, ale szybko bym się zmyła :-p Ale ja w takich chwilach egoistką jestem :-p
He he, też bym tak chciała! Zawsze to 2 miesiące z kawałkiem, a nie 3 :-p
 
no ładne cacka kupiłyście :) my wkrótce zamawiamy łóżeczko a wózek ma mi przesłać siostra kurierem. Kocyk mam na razie jeden, chciałam sama wełniany zrobić na szydełku, ale wzór ładny okazał się tylko na obrazku :( w rzeczywistości już tak fajnie nie wyglądał. Muszę innego poszukać :(

Też mi ostatnio już brakuje ciuchów moich :( w nic normalnego się nie mieszczę a to dopiero początek. Nie wiem, w czym będę chodziła w ostatnim miesiącu :(

pępuszek chyba zdecyduję się przemywać spirytusem, szybko wyparowuje i odkaża, samo wietrzenie moim zdaniem nie wystarczy, zwłaszcza, jeśli Hania będzie się goić tak jak ja :( zwykłe skaleczenie czasami paprze mi się kilka dni :(
 
Zebrra, Twoje dzieciaczki lubiły pić z kubków niekapków, tak? (dobrze pamiętam że nie miałaś w użyciu butelek?..) Jakiej firmy miałaś te kubki? Ja próbowałam różnych firm, niestety żadna nie podeszła...
A jak nadszedł czas mleczka modyfikowanego to też piły z kubeczków niekapków?
A jak sobie radziłaś z kaszkami/kleikami w tej początkowej fazie, gdy tylko troszkę dosypuje się do mleczka by go zagęścić, np na noc przed spaniem?
Barmanko, nigdy nie zagęszczałam mleka kaszką czy kleikiem. Jasiek albo pił mleczko albo jadł kaszkę/kleik łyżeczką.
Kubeczka najpierw uzywaliśmy lovi z takim ustnikiem

canpol-lovi-ustnik-treningowy-6m-plus-18-727.jpg
5764_big.jpg


A jak Jasiek zajarzył o co kaman, to zmieniliśmy na niekapek - najpierw ten (jest miękki)

19773194344cc85d3d5aa08.jpg


a potem ten

ustnik-niekapek-12m-lovi.jpg


Ten kubek, który wkleiłaś (lovi 360 stopni) też mieliśmy, ale wkurzał mnie, bo niestety kapał (np jak upadł).

Kubkiem, który był na 100% niekapkiem okazał się ten:

canpol_kubek_niekapek_laciaty_top.jpg

Skoro Zebrra poleca to warto się zastanowić....;-)
Heheh dzięki, ja bym powiedziała, ze tu nie ma co się zastanawiać! Trzeba brać, póki jest, bo może zabraknąć ;)
 
Może w cenie tragarz gratis :-)
Zebrra - a jakiej firmy ten 100 % niekapek ?
Byłam w Rossmanie - promocja 19,99 zł obejmuje pieluchy dla nieco większych dzieci - rozmiar 0 jest chyba po 13 czy 14 zł a rozmiar 1, 2 albo 3 zł droższy - skoro już przyszłam to kupiłam obie paczki. Jeszcze tylko Bella Happy z dziurką na pępek i na początek jestem zaopatrzona.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, mam pytanie donośnie pieluszek - do tych z Was, które już ten etap kiedyś przeszły.
Skorzystaliśmy z promocji w realu i kupiliśmy Pampersy. Dla noworodków 1 nie było, tylko 2 (3-5 kg, 2x94szt. po 84zł). Myslicie, że od razu po urodzeniu będą dobre? Zakładając, że mała urodzi się z normalną wagą, czyli ponad 3kg, to chyba powinny być ok, prawda?
Porównywałam tego jednego pampersa z pieluszką nr 1 Belli Newborn (dostaliśmy w próbkach) i powiem Wam, że ta Bella jest duuużo większa od pampersa nr2!
 
Dagamit - dobrze, że napisałaś odnośnie Belli. Ja spodziewam się, że Młoda będzie raczej szczupła. Też mam 2 Pampers no i z Rossmana 1 i 2. Co do "odpowiedniości" to się nie jestem w stanie wypowiedzieć.
 
Ostatnia edycja:
ja chyba bym wybrała tę ostatnią, najbardziej kolorystycznie pasuje (chyba, że na fotografiach są jakieś przekłamania kolorystyczne) :)
 
reklama
Do góry