reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

dziewczyny nie wiem czy ten temat byl poruszany ale jakie srodki pielegnacyjne kupujecie dlka maluszkow chodzi mi o szamponik, mydelko jakiej firmy?

Eva, ja polecam Balneum do kąpieli, Linomag na pupkę, Sudocrem w razie odparzeń. Sprawdzone w warunkach szpitalnych, zamierzam kupować mojemu dzieciątku :-)
 
reklama
tak, z vulcano wszystko jest tańsze nie wiedzieć czemu. Ale nie ma sensu wydawać tyle kasy na oryginalną, zamówię więc taką jak Traschka i też będzie pięknie:))
 
Faktycznie torby do X-landera są mega drogie :szok: A ja czekam na info czy jest szansa na torbę w kolorze parasolki, którą wybrałam do wózka. Myślę, że wszystko by razem dobrze grało. Wózek mam jasnoszarooliwkowy z czarnym, parasolka wydaje się być o kilka tonów ciemniejsza, a torba ewentualnie by była z tego samego materiału z czarnymi dodatkami.
 
Dagamit, dzieki temu, ze zamówiłam osobno gondolę i spacerówkę zaoszczędziłam kilkaset zł!! Na wszystko jest gwarancja, nie wiem więc w czym to przeszkadza, ze u róznych sprzedawców. Cały komplet tanio można jeszcze dorwać kolor vulcano ale nie jungle:no: Chociaż może za jakiś czas to się zmieni... I mówię o allegro, bo w sklepie ten wózek kosztuje ok 2000...

No tak, jeśli zależało Ci na tym kolorze, to masz rację - ja chyba zdecyduję się na tę aukcję: 1600zł i jest max komplet (kolor vulcano): X-LANDER XA 26 ELEMENTÓW FOTEL PARASO TORBA KOCYK (1474755095) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
No i odpadnie mi zastanawianie sie nad torba, kocykiem i innymi dodatkami :-)
 
Ostatnia edycja:
No tak, vulcano wyprzedają i można kupić w atrakcyjnej cenie,tylko mi się ten kolor akurat najmniej podoba z x- landerów Widziałaś go na zywo, w sklepie?
Dagamit, lepiej zamów od razu, bo ja miałam upatrzonych kilka aukcji mojego x- landera i okazało się, że wszędzie pokończył się mój kolor... Musiałam nieźle się nakombinować i dopłacić troszkę do interesu.
No i ja wolałam zestaw bez fotelika- chyba zdecyduję się na maxi cosi (też można wpiąć do x- landera a chyba jednak jest lepszy). A co powiesz na ten zestaw:
X-LANDER XA 22 ELEMENTY+MAXI COSI CABRIO+ŚPIWOREK (1479648467) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Aestima widziałam vulcano na żywo u jednej mamy na spacerze - podeszłam i przyjrzałam się dokładniej - jest w porządku...myślę że wiosną i latem ta pomarańcza będzie się naprawdę ładnie prezentować. Mnie się podoba.
No a ten zestawik, który podałaś, też jest super - widzę, że u tego samego sprzedawcy, co mój upatrzony zestaw :-) Co do fotelika, to o ten pierwszy, dla najmniejszego malucha się nie martwię za bardzo i nie robi mi różnicy czy x-lander czy maxi cosi, bo po kilku miesiącach i tak będzie do wymiany, a przez te pierwsze miesiące nie planuję długich i niebezpiecznych podróży :-)
Oj, chciałabym już mieć wszystko w domu, bo ten wózek niedługo będzie mi się śnił po nocy :-)
 
reklama
Do góry