reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

1431159012.jpg

Bardzo nam sie podoba
 
reklama
W poniedziałek pędzę do sklepu...więc myślę że w przyszłym tygodniu...mąż trochę studzi mój zapał ale ja się boję że będą droższe za chwilę, chociaż kto to wie
 
Ja w ogóle nie kupuję pościeli, tylko takie śpiworki właśnie.
Zebrra, a ile takich kupic? bo mam jeden i planuję jeszcze jeden a potem na zimę cieplejsze 2( i większe)
Spokojnie Ci wystarczą, myslę, że nawet w dwóch dałabyś radę :) W zimie przecież możesz na ten cieńszy śpiworek ewentualnie położyć cienki kocyk (w zależności od temperatury w domu) :)

Misialina, widzę, że decyzja podjęta :) Super ;)

 
Przyszły dzisiaj bodziaki które zamawiałam na allegro, z Early Days 7 szt i muszę Wam powiedzieć że są cudne, milutka bawełna śliczne kolorki, także polecam :tak::tak:
Te bodziaki pochodzą z Irl lub UK :tak: (tyle tylko że w każdym państwie są inne nazwy sklepów - ale ciuszki są te same). Mogę je polecić z całego serca. Kolorek się nie spiera. Bardzo dobrze się pierze. Bawełna bardzo miła w dotyku. W tej chwili ja już ich nawet nie prasuje po praniu - bo mi się nie chce ;-)
Tak więc jak wylukacie więcej takich na allegro to spokojnie możecie kupić - myślę że będziecie zadowolone :tak::tak:
 
Witajcie dziewczyny :)
Potwierdzam w Mothercare super przeceny, kupiłam 5 par skarpetek za 9 zl, 3 bluzeczki z krótkim rękawkiem za 9 zł. naprawdę jest w czym wybierać, ale rzeczywiście większość to rzeczy dla dziewczynek, re kids też dużo przecen body po 9 zł,spodenki, kafteniki, większość dziewczyńska, niestety nie wiem kto u mnie mieszka i musiałam się powstrzymać.
 
do spania, żeby Ci się maluch nie rozkopał, albo nie nakrył buzi kocykiem czy kołderką... do wózka też w sumie może być, ale kocyk chyba wygodniejszy...
Ja w ogóle nie kupuję pościeli, tylko takie śpiworki właśnie.
a ja Wam powiem że przy pierwszym bobo obyłam się bez tych śpiworków, radziłam sobie porozpinanym rożkiem który służył mi za kołderkę, czy też cieniutkim kocykiem.
Przecież w tych śpiworkach przez całą noc dziecko ma rączki i ramiona "na wierzchu", jedynie co to ubrane jest w śpiochy na noc... Nie zmarznie tak? :eek::eek:
No sama nie wiem co o tym myśleć...

 
reklama
Misialina, bardzo fajny kolorek wózia :tak:


A ja mam pytanie do mamuś które planują zakup niani elektronicznej :tak:
Czy już wybrałyście jakiś konkretny model? Uważacie że takie urządzonko jest potrzebne?

Ja wcześniej nie potrzebowałam, ale teraz przeprowadziliśmy się do domku i wszystkie sypialnie są na górze. Płacz starszaka słyszę, ale nie wiem jak to będzie z takim noworodkiem...
Wiem że koleżanka miała taki z Fishera, polecała mi go. Osobiście byłam świadkiem jak dobrze ściągał odgłosy - nawet odgłosy auta z uchylonego okna w pokoiku. (na allegro znalazłam aukcję z używaną nianią dokładnie taką samą jak ma moja koleżanka. Nowe nianie wyglądają troszkę inaczej - nie wiem czy tylko wygląd jest zmieniony czy też to są zupełnie dwie różne nianie :eek::sorry:)
NIANIA ELEKTRONICZNA FISHER PRICE Z LAMPKĄ NOCNĄ (1426856290) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry