reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

niemożliwe- Zebrra miała jakieś pytanie! Zeberko, ja myslałam, że o wózkach to Ty wiesz już wszystko:)

Doris- ja tam wolę kupować powolutku a nie wszystko naraz, bo to taka frajda, ze warto rozłożyć ja w czasie. Śliczne ubranka w tej aukcji, ale jak na czerwcowe dziecko, to wydają mi się za ciepłe.

Ja dziś w pepco kupiłam zółte półśpioszki za 4,99, body ( takie już na jesień, duży rozmiar) za 4,99 i piekną niebieską bluzeczkę z napisem DADY'S MY HERO (he's big and strong) za 7,99 :) A wieczorem jak będę w kinie- wpadnę przy okazji do mothercare.
 
reklama
Madzioolka super zakupy:-), a co do tego sklepu chyba bym tam świra dostała :szok::rofl2:

Madzioolka u mnie taki sklep odpada:no: ........ja jak mam wiekszy wybór niż 3 to głupieje;-)
A ja uwielbiam :tak::-) Mój T pewnie gorzej to zniesie bo generalnie nienawidzi zakupów ale widzę że w sklepach z dziecięcymi ubrankami się rozkręca i sam szuka, a potem dumny chodzi i mówi że ta bluzeczka czy tamte bodziaki najładniejsze bo to tatuś dla córuni znalazł :-D
Strasznie to jest słodkie, jak taki wielki facet potrafi się rozczulić nad maleńka bluzeczką labo skarpetkami :tak:

A powiedzcie mi, bo ja jeszcze ciemna masa w wielu tematach jestem - taki śpiworek to do spania, do wózka, na jesień czy po co ?? :-)


Przyszły dzisiaj bodziaki które zamawiałam na allegro, z Early Days 7 szt i muszę Wam powiedzieć że są cudne, milutka bawełna śliczne kolorki, także polecam :tak::tak:
 
według mnie taki śpiworek mozesz do spania wykorzystać, albo na spacerek ale niezbyt zimna porą, ale niech lepiej się wypowiedzą mamy, które już go wykorzystywały
 
Oj Zebrra - nie wiem co to takiego, szczerze powiem to nie wczytywałam się w takie funkcje wózka. Muszę się przyjrzeć, może coś wypatrzę przy kółkach :-)
Żeby nie było, że się czepiam ;) Zastanawiam się tylko jak to działa, no i czy rzeczywiście potrzebne, bo chyba najlepiej, zeby wózek miał max amortyzację w każdych warunkach??? Tak na mój rozum...

niemożliwe- Zebrra miała jakieś pytanie! Zeberko, ja myslałam, że o wózkach to Ty wiesz już wszystko:)
Heheh możliwe, możliwe, ja wcale wszystkiego nie wiem, ale cały czas się kształcę ;)

taki śpiworek to do spania, do wózka, na jesień czy po co ??
do spania, żeby Ci się maluch nie rozkopał, albo nie nakrył buzi kocykiem czy kołderką... do wózka też w sumie może być, ale kocyk chyba wygodniejszy...

 
Ja w ogóle nie kupuję pościeli, tylko takie śpiworki właśnie.
Zebrra, a ile takich kupic? bo mam jeden i planuję jeszcze jeden a potem na zimę cieplejsze 2( i większe)
 
Kati ja już wybrałam kolor wózka...napewno ten szary z różowym...wersja serca...tylko podjade do sklepu zobaczyc na żywca a potem go zamowie
 
reklama
Do góry