reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

barmanka ja planuje zakup niani elektronicznej.Na początku myślałąm że nie będzie potrzebne ale zbyt duża odleglośc jest od pokoiku malucha do pokoju dziennego boje się ze nie usłysze dziecka kiedy będzie uskuteczniało drzemki w ciagu dnia.
Ja się nawet zastanawiałam nad nie tylko fonią ale i wizją.Z tym że cena jest tez odpowiednia aparatow z monitorem.
Jak znajdę ten link to Ci zapodam.
 
reklama
A ja mam pytanie do mamuś które planują zakup niani elektronicznej :tak:
Czy już wybrałyście jakiś konkretny model? Uważacie że takie urządzonko jest potrzebne?

Ja wcześniej nie potrzebowałam, ale teraz przeprowadziliśmy się do domku i wszystkie sypialnie są na górze. Płacz starszaka słyszę, ale nie wiem jak to będzie z takim noworodkiem...
Ja osobiście nianie polecam. Nie bede kupowac bo mam jeszcze po Julci. Jednak jak dla mnie to fajne urządzenie ktore ułatwia zycie;-). W waszym przypadku gdy sypialnie macie na gorze a wiekszasc czasu spedzacie na dole przyda sie na pewno bo nie bedziecie musieli biegac i sparawdzac za kazdym razem gdy bedzie sie wam wydawac ze dziecko placze. Poza tym nie ma problemu gdy chcesz wyjsc do ogrodu, bierzesz ze soba nianie i nie martwisz sie tym ze mozesz nie usłyszec dziecka. Ja polecam
 
Tusenfryd, a powiedz mi jak ustawia się tą bazę by monitorowała buźkę dziecka? Na jakieś wyższej półce i potem nachyla się ten monitor na buzię dziecka? Czy też musi urządzenie musi stać "na równi" z materacem?
Pytam bo nie znam nikogo kto by używał niani z kamerką :tak:


Aaga, ucięło mi Ci posta ;-) Jaką nianię polecasz?
 
Powiem Ci że nie mam zielonego pojęcia,ale wydaje mi sie że mozna to regulować może ma mocowanie np.do ramy łózeczka i możliwośc nachylenia.Wiesz musi być coś tak jak np.masz kamerkę do neta z regulacja.Ja chce to napotkac w sklepie i wiecej wypytac własnie o montaż.Może gdzieś wynajde opinie na ten temat.
 
a ja Wam powiem że przy pierwszym bobo obyłam się bez tych śpiworków, radziłam sobie porozpinanym rożkiem który służył mi za kołderkę, czy też cieniutkim kocykiem.
Przecież w tych śpiworkach przez całą noc dziecko ma rączki i ramiona "na wierzchu", jedynie co to ubrane jest w śpiochy na noc... Nie zmarznie tak? :eek::eek:
No sama nie wiem co o tym myśleć...
No właśnie mi też od razu te nieprzykryte rączki malucha pojawiły się przed oczami... Może kupię jeden i zobaczę jak się sprawdza... muszę jeszcze pomyśleć :tak:

tusenfryd taka niania z kamerką całkiem ciekawa ale dość droga jeśli w Polsce kosztuje tyle co w Norwegii (800zł), chociaz tam wszystko jest drogie w porównaniu z polskimi zarobkami...

Misialina mi też ze wszystkich zestawień kolorystycznych ten wybrany przez Ciebie najbardziej się podoba - szary dobry i na lato bo nie za ciemny i na zimę bo nie za jasny, no i do tego ten słodki różowy delikatny kolorek, śliczny ;-):tak:
 
Nie było mnie kilkanaście godzin, a tu tyle do odpisania :-)
Ja - Zołza - koszulki z motocyklem kupiłam bodajże w H&M i Kappahl, ale są większych rozmiarów - na ok. rok, w H& M były też mniejsze. Obiecuję wstawić zdjęcia jak się tylko do nich "dokopię" - teraz mam totalny bałagan przez remont i porządki a bez pomocników - weekendowych - ogarnianie się nie posuwa zbyt szybko do przodu no i ja muszę się oszczędzać. :-(
Niania elektroniczna - też rozważam. Ale trochę za dużo na głowie mam teraz aby o niej pomyśleć na poważnie.
śpiworek - kupiłam jeden w rozmiarze do 100 cm pasujący do pościeli - tu to przyszalałam Erizo Blue - Pościel dziecięca komplet full z wypełnieniem długim wysokim ochraniaczem i ubrankiem kąpielowym tylko bez rożka plus na zmianę niższy i nieco krótszy ochraniacz oraz komplet na zmianę - myślę, że do wózka się nada jakby co - nawet będzie pasował ( oliwkowy ).
 
Justynka ten wózek z fotelikeim w tej cenie, to naprawdę jest okazja...

Dziewczyny, przecież w pajacyku (a ja kładłam spać dzieci w pajacykach) są przecież długie rękawki... Przypominam, ze będzie czerwiec....
 
reklama
Do góry