reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Forever a wygodnie ci w biustonoszu? Bo ja kiedyś zasnęłam przez przypadek i mnie strasznie gniótł, no ale to nie był jeden z tych sportowo-wygodnych... Myślisz, że to dużo da?
Najpierw przepraszam, że mi się wkleił dwa razy ten sam post - coś mi internet szaleje, może przez tą zimę.:zawstydzona/y:
Wygodnie. Ja wogóle od zawsze byłam specjalistką zasypiania w ubraniu kładąc się "na chwilę". :-) A do spania wybieram taki zupełnie miękki.
 
reklama
ja bede musiała zacząć spać w staniku bo mi niewygodnie już z piersiami...
no i straciłam wątek....

a no.... ta koszuleczka zakładana jest prześliczna...ale niestety nie na mój biust.wyskoczyłby na ziemie zanim bym się oglądneła :) póki co szukam piżamki z krótkim rękawkiem :) może w tesco się coś fajnego znajdzie :-)
 
niestety nici z moich piżamkowych zakupów bo właśnie dostałam opieprz od mamy żebym tyle nie kupowała bo ona nie bedzie miała mi co kupić pod choinkę :) no cóz...dałam mikołajowi wytyczne co do piżamki i czekamy hehe :)

a co wy kupujecie mamą bo pojęcia nie mam co wymyślić :( tacie juz zamowilam wino - jakies takie bajeranckie z izraela o smaku owocow lesnych i tytoniu :) jutro jade je odebrać :)
miśkowi tez nic jeszcze nie wymyśliłam :(


a sobie kupie....nie smiejcie sie tylko....gwiazdki z milky waya na allegro ....mam taka ochote na gwiazzzdkkiii !! :D
 
Ironia, te gwiazdki są suuuuperrr :-D

A co kupuję? Mamie robimy kalendarz - ze zdjęciami jej trzech córek :-) I dorzucamy komplet kosmetyków [fajne są te gwiazdkowe komplety w marketach]. Mojemu Kudłatemu dam koszulkę - jeszcze nie wiem, jaką - albo z napisem jakimś, albo z zespołem.
 
Biustonosze - jak na razie tylko i to właściwe od początku urosły mi piersi z większego B do pełnego C, ale jakoś sobie radzę tym co mam - choć ostatnio kupiłam jakoś przezornie ze 3 większe w outlecie, markowe a za 30 zł - oraz jeden rosnący od B do D oraz drugi typu koszulka. Nie wiem co myślicie, ale jak tylko się dowiedziałam - a nawet jeszcze wcześniej na etapie starań postanowiłam - zaczęłam spać w biustonoszu ( oczywiście miękkim ) aby mi piersi jakoś zbytnio formy nie straciły. Kremy wcieram oczywiście też.

Hmm, ja nosze rozmiar D nie zauwazylam zwiększenia objetosci biustu, ale pod nim juz mam 80, jeszcze nie wcieram ani kremów, ani nie spię w biustonoszu - no bo nie mam zadnego wygodnego i wiekszego w obwodzie pod..
Jak do tej pory nigdzie nie lazilam po sklepach bo strasznie wymiotuje - siedze na zwolnieniu, tak wiec chodze bez :-)

Ps. a czy nosicie juz spodnie ciązowe? bo ja przestalam sie dopinać, mam straszny ścisk i przez to brzuch mnie boli - biorę luteinę wiec macica jest bardzo rozluzniona
 
Ostatnia edycja:
Aestima mi nic nie wypadało. Nie należę do tych biuściastych, pozatym spałam też w staniku do karmienia. Ja mam szarą i fioletową. Fioletowy w rzeczywistości bardziej mdły niż na zdjęciach.
Gosiaczek ja ciążowych jeszcze nie noszę, ale w niektórych normalnych zrobiłam już lekki tuning :-) Polega on na tym, że gumkę recepturkę przewlekam przez dziurkę od guzika i zczepiam o guzik. Mam nadzieje, że nie namotałam :-)
Co do spania w staniku to w pierwszej ciąży nie spałam, jak urodziłam małego to tylko w staniku. Tak mi zostało i teraz 24h na dobę chodzę w biustonoszu.
 
ja w tamtym roku tacie kupiłam świetną koszulkę z iron maiden z edim z ostatniej płyty death on the road ..juz pokazuje jaką..
tata ubrał ją na wigilie do babci (za która nie przepada) do garnitury ze skory hehe świetnie wyglądał :)

iron_maiden_-_death_on_the_road
 
reklama
Do góry