reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
kupiłam ja w krakowskim metal shopie ale na necie na pewno beda na allegro np :)
a tata czy młody chyba nie :p ma hmm niech policze... hmm 56 lat...o to i tak młodo myślałam że starszy jest :p
 
problem mam tylko z mamą :p swoje perfumki niedawno kupiła ksiazkę boję się kupować, bo chyba czyta wszystko co sie pojawia...nie jest łatwo :(
 
moja mam od kilku lat jest zafascynowana wróżbiarstwem heheeh:-) Ma karty tarota i jeszcze jakieś inne magiczne rzeczy, o które wolimy nie pytać. Oczywiście my wszyscy podchodzimy do tego niezbyt poważnie... i jak mama zaczyna opowiadać swoje historie to wolimy nic nie mówić i nie patrzeć na siebie, bo to może wywołać niekontrolowany wybuch smiechu:-) Tak czy owak kupujemy jej na gwiazdkę prenumeratę jakiejś gazetki i kuferek na karty.
 
heh w naszej rodzinie to ja jestem wiedźmą :) ale u nas to od pokoleń już tradycja hihi :)
a jeśli chodzi o ciażę raz stawiałam tarota zanim zaszłam w ciążę z pytaniem jak długo będziemy się starać :) do tego pytałam się jeszcze drugiej koleżanki która się tym zajmuje i na dwa pytania dostałam odpowiedz że bardzo szybko :) sprawdziło się...ale dużo też zależy od nastawienia, gdyby wyszło że długo to pewnie też by tyle trwało bo byśmy w to nie wierzyli :-)

proszę się nie śmiać, ale mnie zawsze się sprawdza tarot i jak stawiam go zjaomym i nieznajomym też :-)
 
Ironia, to może polecisz jakąś ciekawą książkę dla mojej mamy? Albo cosik innego? Z tym tarotem to ja niestety widzę, że to się zbyt często sprawdza jak mama coś tam zaczyna opowiadać... dlatego trzymam się od tego z daleka. Ja wolę nic nie wiedzieć :)
 
wiesz co z ksiazek to nie wiem co zbytnio ci polecic bo nie korzystam z takowych :) ciocia mnie uczyła tarota..jesli chodzi o pudełeczko na karty to ponoc karty najlepiej sie czują w satynowym/welurowym woreczku ktory osoba wrozaca sama sobie zrobi :) ja niestety z szycia jestem noga i moj czarny woreczek ma na wierzchu nici a nie w środku :p

moze cos na allegro w dziale ezoteryka sie cos ciekawego znajdzie :)
 
reklama
heh w naszej rodzinie to ja jestem wiedźmą :) ale u nas to od pokoleń już tradycja hihi :)
a jeśli chodzi o ciażę raz stawiałam tarota zanim zaszłam w ciążę z pytaniem jak długo będziemy się starać :) do tego pytałam się jeszcze drugiej koleżanki która się tym zajmuje i na dwa pytania dostałam odpowiedz że bardzo szybko :) sprawdziło się...ale dużo też zależy od nastawienia, gdyby wyszło że długo to pewnie też by tyle trwało bo byśmy w to nie wierzyli :-)

proszę się nie śmiać, ale mnie zawsze się sprawdza tarot i jak stawiam go zjaomym i nieznajomym też :-)

Ironia to może mi powrozysz. Da się tak online?? I absolutnie się nie śmieje, mówię poważnie, no może z lekkim przymrozeniem oka, ale mnie takie rzeczy fascynuja.
 
Do góry