reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Ostatnia edycja:
Aestima fajna ta pidżama,ja lubię takie śmieszne,nawet dostałam na urodziny w krowie łaty,rozmiar"s",ale niestety na drugi dzień został poczęty dzidziuś i teraz w spodnie już nie wchodzę:-D.
zastanawiam się między pidżamą a koszulą w ogóle.
 
Ja też wolę koszulki, ale widocznie jeszcze nie dorosłam do takich ładnych eleganckich:zawstydzona/y: Ostatnio kupiłam jedną w kotki a drugą z myszką Miki :) Ale od razu kupiłam za duże i do karmienia więc będą rozwojowe:-)
 
Traschka - masz rację z tymi cenami ubranek - ostatnio wprost zostałam powalona w Zarze, gdzie za sukienusię bez rękawków 3 -6 mc chciano ponad 100 zł..... :szok:
Jeśli chodzi o secondhandy to jakoś cierpliwości nie mam do tego rodzaju miejsc - do H&M nie chodziłam póki ten sklep wyglądał jak lumpeks. Mi udało się kupić w sobotę tamże i w Next bawełniane czapeczki bez troczków ( i zdecydowanie nieróżowe nawet jak będzie Ona ) - mam jakąś obawę, że gdy będą tasiemki to Młoda/Młody może się udusić, a głównie są takowe.
Biustonosze - jak na razie tylko i to właściwe od początku urosły mi piersi z większego B do pełnego C, ale jakoś sobie radzę tym co mam - choć ostatnio kupiłam jakoś przezornie ze 3 większe w outlecie a za 30 zł - oraz jeden rosnący od B do D oraz drugi typu koszulka. Nie wiem co myślicie, ale jak tylko się dowiedziałam - a nawet jeszcze wcześniej na etapie starań postanowiłam - zaczęłam spać w biustonoszu ( oczywiście miękkim ) aby mi piersi jakoś zbytnio formy nie straciły. Kremy wcieram oczywiście też.
 
Traschka - masz rację z tymi cenami ubranek - ostatnio wprost zostałam powalona w Zarze, gdzie za sukienusię bez rękawków 3 -6 mc chciano ponad 100 zł..... :szok:
Jeśli chodzi o secondhandy to jakoś cierpliwości nie mam do tego rodzaju miejsc - do H&M nie chodziłam póki ten sklep wyglądał jak lumpeks. Mi udało się kupić w sobotę tamże i w Next bawełniane czapeczki bez troczków ( i zdecydowanie nieróżowe nawet jak będzie Ona ) - mam jakąś obawę, że gdy będą tasiemki to Młoda/Młody może się udusić, a głównie są takowe.:-(
Biustonosze - jak na razie tylko i to właściwe od początku urosły mi piersi z większego B do pełnego C, ale jakoś sobie radzę tym co mam - choć ostatnio kupiłam jakoś przezornie ze 3 większe w outlecie, markowe a za 30 zł - oraz jeden rosnący od B do D oraz drugi typu koszulka. Nie wiem co myślicie, ale jak tylko się dowiedziałam - a nawet jeszcze wcześniej na etapie starań postanowiłam - zaczęłam spać w biustonoszu ( oczywiście miękkim ) aby mi piersi jakoś zbytnio formy nie straciły. Kremy wcieram oczywiście też.
 
Forever a wygodnie ci w biustonoszu? Bo ja kiedyś zasnęłam przez przypadek i mnie strasznie gniótł, no ale to nie był jeden z tych sportowo-wygodnych... Myślisz, że to dużo da?
 
reklama
ramari, też oglądałam tą koszulkę- zółta mi się podoba, ale nie wiem czy dekolt nie za duży i cycki nie wyskoczą?:) Ale jak miałaś i mówisz,że ok, to chyba zamówię. Ja chcę piżamkę i ze dwie kosze właśnie. W ogóle z tej firmy muzzy fajne i niedrogie są;)
 
Do góry