reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Ja też w lumpach wynalazłam parę boskich rzeczy, ale to jeszcze jak nie byłam w ciąży, dla mojej chrześnicy - np. boskie sukienki z mark&spencer niektóre jeszcze z metkami... A teraz nie mogę trafić na lumpka z pięknymi rzeczami dziecięcymi. W jednym dorwałam super spodenki czerwone mothercare za 2 zł, ale inne rzeczy były zniszczone- jak widać że używane, to nie kupuję. Może dziś poszukam jakiegoś nowego lumpka w okolicy:)
 
reklama
hehe...ja zawsze zlecam to mojemu mężusiowi...zawsze kupuje mi biustonosze na allegro i jeszcze ani razu sie nie zawiodłam...a sama jaki rozmiar nosze to nie mam pojecia:sorry::laugh2:, taki jakiś mały:rofl2:
 
boje sie jak cholera :p bo mam duze peirsi ale zmierzyłam się we wszystkich wymiarach i wziełam troszkę większy... :) zeby luuz był 95H :)
a jak nie bedzie pasowac to trudno tylko 20 zł kosztowal to nie majatek :-) ale takiego drogiego to bym nie kupiła w zyciu no chyba ze firmy ktorej juz nosilam i znam jej rozmiarówke :) niestety mojego producenta Alles nie maja wiekszego rozmiaru niż F
 
mam 6 tygodniowa coreczke, ktora urodzila sie dosyc duza- 3660. Chetnie sprzedam w okazyjnej cenie ciuszki na pierwsze 2 miesiace- sluze radami co sie sprawdzilo. prosze o inf na pryw,to przesle mailem zdjecia. duzo firmowych h&M.pajacyki, spioszki, bluzy..polecam, bo nowiutkie i naprawde sliczne
 
Ja też nie kupiłabym biustunosza na allegro, muszę koniecznie przymierzyć! I tak zawsze jest problem, bo nie mają takich rozmiarów jak 75F, o G nie wspominając. DLa mnie biustonosz to strasznie ważna rzecz, musi wszystko dobrze trzymać bo inaczej wyglądam jak cycata krowa.
 
Zakupy....no ja właściwie nic jeszcze nie kupiłam ale moja córka w sobotę zakupiła: letnia sukienkę, śpioszki, sweterek, bluzkę i skarpeteczki. Oczywiście wszystko w rózowym kolorze - ciekawe co bedzie jak urodzi jej sie braciszek????? Choć ona twierdzi twardo, że będzie siostrzyczka i ja też mam takie przeczucie
 
traschka ja kupilam 95 H i zobacze jak bede w nim wygladac raz trzeba zaryzykowac :) a jak sie nie uda to tylko 20 zł jakas wyprzedaz była bo normalnie 40 zł kosztuje ten stanik ;)

ja najchesciej z duzych rozmiarow nosze alles :) maja do F :-) ale teraz już mam G/H :) wiec musiałam inne znalezc :-) najdrozszy jaki kiedys kupiłam to 190 zł !! szok
 
reklama
I tak zawsze jest problem, bo nie mają takich rozmiarów jak 75F, o G nie wspominając. .
:szok::szok::szok:
Mój mąż by powiedział że Twój ma pełne ręce roboty:-D:-D:-D
Ja biustem nie bede sie chwalic bo nie ma czym.Zawsze nosilam B a po porodzie synka C ale to nie znaczy ze mi urosly,poprostu wieksze usztywniane polbardotki lepiej leża na tych moich flaczkach(bo niestety takie sie po karmieniu zrobiły)
Ale teraz musze powiedziac ze to C jest nawet ciut za małe ,bo cyce mam konkretne teraz.
Ja jescze nic nie kupowałam,przez tego dola mojego.Mysle ze pierwszy prezet dla dziecka sprawie mu na gwiazdke ,pod choinka napewno znajdzie jakigos fajnego pluszaka.A zaraz po swiatach wybiore sie na zakupy bo bedzie duzo promocji poswiatecznych.
 
Do góry