reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy lekarz potwierdzi ciaże?? :)

hm.... sorki ale przypadkiem usunelam swoj poprzedni post, nie wiem dlaczego ale pokazal mi sie podwojnie i myslalam ze przypadkiem 2 razy wyslalam....
 
reklama
on mi powiedzial ze krwawienie podczas ciazy to calkowicie normalne i w zadnym wypadku zwolnienia wypisac nie moze!! szkoda gadac....

Mnie lekarz powiedział dokładnie to samo jak trafiłam do szpitala z krwawieniem w 7 tc, w ten sam dzień wypisałam się ze szpitala na własne żądanie i pojechałam do drugiego szpitala w moim mieście i od razu dostałam zastrzyki w tyłek, żeby krwawienia ustyało i na szczęście dzidzie uratowano. :tak:
 
ja mam do Poznania 130 km nie mieszkamw samym koninie :)
a wybrałam Poznan, bo w Koninie jakoś nie mogę trafić na dobrego lekarza- byłam u 3 jeszcze przed ciąża..
130 km to kawałek jest, ale czego nie zrobi się dla dobra własnego dzidziusia
 
kbetina ja bralam jakies tabletki na podtrzymanie ciazy ale niestety nie udalo sie :-( do szpitala nie jechalam bo krwawienie nie bylo silne....
teraz moja dzidzia mialaby 2,5 roczku.... :-( i wiem ze miala to byc dziewczynka hehe, takie jakies odczucie mialam, tak samo jak teraz, od chwili zaplodnienia wiedzialam ze na pewno zaszlam w ciaze i ze na pewno bedzie to chlopczyk!:-)
 
kbetina ja bralam jakies tabletki na podtrzymanie ciazy ale niestety nie udalo sie :-( do szpitala nie jechalam bo krwawienie nie bylo silne....
teraz moja dzidzia mialaby 2,5 roczku.... :-( i wiem ze miala to byc dziewczynka hehe, takie jakies odczucie mialam, tak samo jak teraz, od chwili zaplodnienia wiedzialam ze na pewno zaszlam w ciaze i ze na pewno bedzie to chlopczyk!:-)

przykro nam ze córusi sie nie udalo :(... ale syneczka masz cudasnego :)...


i teraz mam strasznego doła:(:(:(
nie doluj sie bo jak jest dzidzia to jej szkodzisz.... usmiech i badz dobrej mysli :)
 
jestem tydzień po wizycie u gina i nie mam nadal miesiaczki a lekarz powiedział że dzidzi nie ma a jak mi robił usg dopochwowe to coś tam zaznaczał na ekranie jakimiś kreskami:(
ale mi powiedział ze ciąży nie widzi że jak miesiaczki nie dostane do końca września mam przyjs ponownie ze to może by dopiero 2 tydzień i wtedy nic nie widział bo powiedział ze dopiero wida od 4tygodnia:(:(:( i nie wiem co mam robi????
 
kbetina ja bralam jakies tabletki na podtrzymanie ciazy ale niestety nie udalo sie :-( do szpitala nie jechalam bo krwawienie nie bylo silne....
teraz moja dzidzia mialaby 2,5 roczku.... :-( i wiem ze miala to byc dziewczynka hehe, takie jakies odczucie mialam, tak samo jak teraz, od chwili zaplodnienia wiedzialam ze na pewno zaszlam w ciaze i ze na pewno bedzie to chlopczyk!:-)

Bardzo mi przykro że straciłaś swoją dziewczynkę :-(
Ja do szpitala pojechałam w te pędy jak tylko zobaczyłam krew na papierze toaletowym. Krwawienie nie było silne, ale mimo to zaaplikowali mi zastrzyki Kaprogest (nie wiem czy tak się to pisze) do tego Duphaston do końca 3 miesiąca ciąży.
 
reklama
jestem tydzień po wizycie u gina i nie mam nadal miesiaczki a lekarz powiedział że dzidzi nie ma a jak mi robił usg dopochwowe to coś tam zaznaczał na ekranie jakimiś kreskami:(
ale mi powiedział ze ciąży nie widzi że jak miesiaczki nie dostane do końca września mam przyjs ponownie ze to może by dopiero 2 tydzień i wtedy nic nie widział bo powiedział ze dopiero wida od 4tygodnia:(:(:( i nie wiem co mam robi????
co mam robi pomóżcie mi
 
Do góry