reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy lekarz potwierdzi ciaże?? :)

tak staram sie o dziecko co to takiego dziwnego że sie staram i chce mie dziecko dla mnie to normalne:( po prostu mam 4 lata na zajście w ciąze robiłam badania i lekarz mi tak powiedział:( że mam tylko 4 lata:(:(:(

a czemu niby 4 lata?
to idz tera do niego i powiedz ze rok juz minął i powinniście z męzem stosowne badania zrobić, dlaczego już rok się staracie, co jest przyczyną...
 
reklama
hm 18 lat i taka decyzja, z jednej strony się nie dziwię ale z drugiej. Jeśli Wasza decyzja jest dobrze przemyślana nie pod wpływem emocji, to nie widzę nic w tym złego, ale z dugiej strony to są 4 lata. Warto czasem poczekać jeszcze
 
tak staram sie o dziecko co to takiego dziwnego że sie staram i chce mie dziecko dla mnie to normalne:( po prostu mam 4 lata na zajście w ciąze robiłam badania i lekarz mi tak powiedział:( że mam tylko 4 lata:(:(:(

No ale dalej nie napisałaś dlaczego lekrza daje Ci tylko 4 lata żeby zajść w ciąże.
Co stanie się po tych 4 latach że w ciąży nie będziesz mogła być?:eek:
 
ale wiesz my naprawde chcemy tego dziecka to bardzo zmieni nasze życie kochana miesiączki jak nie miałam tak nie mam do lekarza dopiero mam na 5 września mam nadzieje ze mi powie że jest dzidziuś:)







 
No ale dalej nie napisałaś dlaczego lekrza daje Ci tylko 4 lata żeby zajść w ciąże.
Co stanie się po tych 4 latach że w ciąży nie będziesz mogła być?:eek:

no i chyba się już nie dowiemy. ja z ciążą czekałam, aż skończę studia. po mimo, że mój M. jest sporo starszy ode mnie :) teraz studia skończone, praca jest, może byc i maleństwo :-D:tak:
 
nie chce o tym pisac dla czego lekarz mi dał tylko 4 lata:(
a u mnie też jest praca szkoła skończona i mam bardzo dobre warunki na dziecko to czego chciec wiec????
 
reklama
Jak nie chcesz nam tutaj o tym pisać dlaczego masz tylko 4 lata na zajście w ciążę, to niepotrzebie o tym wspominałaś, bo teraz nie jesteśmy w stanie zrozumieć Twojego pośpiechu. Równie dobrze może być tak, że lekarz, który Ci powiedział że masz tak mało czasu, może się mylić. Zresztą skąd ktokolwiek może wiedzieć napewno co się stanie za 4 lata? Nikt!

Mam nadzieję że lekarz potwierdzi dzisiaj Twoją ciążę, bo z tego co pamiętam dzisiaj masz wizytę u gina. Powodzenia :tak:
 
Do góry