reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Jeszcze jeden dzień to da radę :)

Ciekawe jak u mnie będzie przed @ :D a do niej jeszcze 11 dni, to póki co mam trochę spokoju :)
 
reklama
MARYLKA- mi tez wyskoczyly 3:)
A test prosze robic w piątek i dać szybko znać:):))
:):):):):) kurcze uwieżyłaś wczesniej w moje proroctwa?? bo ja po mału nieśmiale zaczynam w nie wierzyć :) a na pewno chcem zeby sie spełniły :) kochana a powiedz mi jaki ty masz ten droższy test ?? o większej czułości ?? kurde jak mi wyjdą 2 krechy to chyba wszystkie testy w domu zrobie (2 mam :) )

Objaw,objaw;))
Zrób teścik trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno

Mama na Twoim miejscu już dawno bym sikała ,ależ Ty masz cierpliwość:))
dziękuje kochana jesteś

przepraszam ze tak marudze wam ale jestem ciekawa czy sie uda bo to mój pierwszy cykl w którym mam jakiś objaw i trzymam sie go mocno i nie puszczam zawsze tylko nic i nic :(
 
przypomniało mi sie własnie jak kila dni temu ciągle chodziłam sikać a ze ja mam czasem problemy z pęchcerzem to wziełam tabletke - mama nadzieje ze w razie czego nic tym nie uszkodziłam dziecku ???
 
Dziekuje jesteście kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwielbiam Was i to forum :):):):) obym tylko w piatek nie ryczała z powodu jednej krechy - ale dam rade będzie dobrze - musi być :) nie dziewczyny ?? :)
 
Po to jest to forum, by pomarudzić, ponarzekać, wypłakać się i co nam tylko się chcę i leży na serduchu :)
A Ty się nei zamartwiaj tak, bo jeszcze sobie zaszkodzisz. Jakby wyszła jedna krecha a @ by nie było to nic straconego. A nawet jak @ przyjdzie, to zacznie się kolejny cykl i nowe nadzieje :)
Dobrze, że zafasolkowane dziewczyny nas nie opuszczają bo też jest się kogo poradzić :)
 
Mama na Twoim miejscu już dawno bym sikała ,ależ Ty masz cierpliwość:))

POZIOMKI- ja cala latam i nie moge sobie miejsca znalesc ,ale dam rade do jutra-ja jestem 2 dni przed terminem @ i wole z porannego sikania:tak::-):-)

MARYLKA- bobotest strumieniowy-czulość 10:tak:napisane jest ,ze wykrywa 2,3 dniowa ciąże wiec jesli jestem to powinien pokazac II :tak:
 
reklama
Ale sie rozpisalyscie! prawie 50 postow przeczytalam! Szalone kobietki... a jak ja jestem na forum to ze mna nikt nie gada!

Karolciak! - ale masz przekichane z ta abstynencja seksualna... masakra, mnie po 2 dniach od wyjscia ze szpitala tak skrecalo, ze juz wytrzymac nie moglam :/

Kamia - a Ciebie to jeszcze nikt nie opieprzyl tak porzadnie???? FASOLKA JEST CZY TO SIE BEDZIE PODOBALO GINKOWI CZY NIE! z taka beta to on moze Cie tylko na kolanach blagac o litosc i wybaczenie tych farmazonow ktore piep****yl pare dni wczesniej. Uno kretino i tyle. Zmien ginka po tej jutrzejszej wizycie.

kahaka przestan sie denerwowac bo na pewno nie zdasz, glowa do gory i juz! I mnie nie denerwuj bo Ci sama przeegzaminuje :D

Poziomki no gratuluje pieknego zarodka! :) Oby tak dalej!

Mama trzymam &&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejsze testowanie!

maryla za Ciebie tez &&&&&&&&&&&& w sobote :>

LILITH - cos mi sie zdaje ze to bedzie szczesliwy miesiac dla Ciebie :)

A ja tez po usg... no i dostalam wyniki betki ... ponizej 1.... Na usg czysciusienka macica - nie ma nic, wiec wszystko sie poronilo :( Ale dobra wiadomosc jest taka, ze jak bedzie wszystko ok w tym cyklu to po nastepnej @ mozemy znowu zaczac starania :) A przytulac sie juz nawet dzisiaj mozemy - ale trzeba uwazac ;( A tak wszystko w porzadku, idealne rozmary, endo male, ale podobno to normalne po takim krwawieniu ale dla pewnosci ze wszystko z nim ok trzeba poczekac wlasnie ten cykl do konca... ufffff ...
Do konca, nawet pomimo negatywnego wyniku sikacza w niedziele mialam nadzieje, ze moj Aniolek gdzies tam jeszcze jest... ale widocznie tak mialo byc i Natura wie co robi....
Pozdrawiam was dziewczynki i dzieki za wsparcie!:*
 
Do góry