reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

a jak dlugie masz cykle i w ktorym dc jestes??


16 dc, a długie...hmm... wszystko było ładnie pięknie przez 12 lat do stycznia tego roku, miałam piękne książkowe 28... ale po odstawieniu tabletek (jak już wspomniałam wcześniej, nigdy więcej), wszystko się sra za przeproszeniem, że już w sumie nie wiem, czy za tydzień będzie ten @, czy nie. Obecnie mam między 29 a 24... tendencja spadkowa
Owu miałam mieć 16, była wczoraj nagle nie wiadomo skąd (dotychczas ZAWSZE miałam w 12 dc) no i się tak dziwnie czułam jak nigdy, jakieś dziwne plamienia, temp 37 - 37,1 (ale dziś już nie)... już mnie to wkurza, szczerze powiem :/

jak dojdę do ładu z tym moim cyklem, to wrzucę suwaczek, promise :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane a ja dziś byłam na wizycie u gina:-D Widziałam serduszko, tzn gin widział i mówił, ze ładnie bije, że dzidzia zdrowo się rozwija i że wogóle jest oki:tak:DOstaliśmy zdjęcie z usg, ale wstawię poźniej, jak zeskanuję:tak::-DA od pielęgniarek, które jestrują pacjentki dostaliśmy z M taką torbe z gazetkami, próbkami dla niemowląt itp:tak::biggrin2:No i mam już kartę ciąży:-D:-D
Jestem taka szczęśliwa:tak::-D Przepraszam, że nie nadrobiłam od wczoraj zaległości, ale wpadłam na moment bo moja mama z bratem na obiad przyjeżdżają:tak::-D
 
Kochane a ja dziś byłam na wizycie u gina:-D Widziałam serduszko, tzn gin widział i mówił, ze ładnie bije, że dzidzia zdrowo się rozwija i że wogóle jest oki:tak:DOstaliśmy zdjęcie z usg, ale wstawię poźniej, jak zeskanuję:tak::-DA od pielęgniarek, które jestrują pacjentki dostaliśmy z M taką torbe z gazetkami, próbkami dla niemowląt itp:tak::biggrin2:No i mam już kartę ciąży:-D:-D
Jestem taka szczęśliwa:tak::-D Przepraszam, że nie nadrobiłam od wczoraj zaległości, ale wpadłam na moment bo moja mama z bratem na obiad przyjeżdżają:tak::-D

tylko nie zapomnij wkleic bo normalnie sie tam przejde do ciebie :-):-):-D:-D:-D hihihh my tez chcemy zobaczyc twojego bobaska.... oj i to bardzo :-):-) tak wiec czekamy...
 
Me_Klaudia napiszę Ci, jak wytłumaczyła mnie Pani z Poradni Życia Rodzinnego, jak wypracować sobie dziewczynkę a jak chłopca :) O ile dobrze ją zrozumiałam. Dwie ostatnie niższe temperatury przed skokiem (wtedy jest śluz gorszej jakości) to szansa na dziewczynkę, potem po skoku temperatury jakość śluzu się poprawia i można pracować nad chłopczykiem :) czyli obserwuj temperaturkę, śluz i notuj na wykresie :) powodzenia :)

SPROSTOWANIE: te dwie niższe tempki to szansa na chłopca :) reszta to dziewczynka :) wiedziałam, że coś pokićkam :)
 
Ostatnia edycja:
Agniesiak85 - gratuluje!!!! A ja nadal nie wiem co ze mna... Dzis 46 dc, @ jak nie bylo tak nie ma :baffled: test tez negatywny :-( moja gin na urlopie, wiec zapisalam sie do luxmedu, poczytalam wczesniej opinie o lekarce, do ktorej sie wybieram (normalnie 80% negatywnych-ale jak juz sie zapisalam, to stwierdzilam, ze pojde:-D), nastawilam sie od razu co jej powiem, jak nie bedzie mi chciala dac skierowania na usg i na hormony, a ona... normalnie bez zastanowienia stwierdzila, ze co sama teraz zobaczy, to zobaczy, ale to malo, wiec trzeba zbadac poziom hormonow (przy okazji tez beta hcg - jako ze staramy sie o dzidzie, wiec ciazy wykluczyc nie mozna mimo negatywnego testu), usg i na kolejna wizyte mam przyjsc z wynikami, a badania juz jutro :-) Bylam baardzo mile zaskoczona. I az skrobne o niej opinie na znanylekarz hehe :-D poki co milego popoludnia dla Was dziewuszki! i uciekam zupke gotowac...
 
reklama
:)

dobrze, że zaznaczyłaś, w którym miejscu, bo szczerze powiem, że zastanawiałabym się, gdzie maleństwo może być [zresztą chyba nie tylko ja] :)
 
Do góry