reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ja mam dzisiaj 30dc i mimo to boję się testować jutro bo nie chcę rozczarowania :-:)-:)-:)-:)-(

no ale jak nie wyjdzie to znowu będzie ta przyjemna część staranek - szczególnie że 10czerwca jedziemy na wakacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: i można się odstresować :-):-):-)

a kiedy m,asz miec @?

Ale plamienia mozna miec w dniach spodziewanej wiec jest nadzieja ze dzidzia w drodze i u Ciebie ;))))))) Trzymam kciuki ;p;p;p:-D:tak::-D;-):-)

nom dokładnie, też tak słyszałam ;) głowa do góry ;)
 
reklama
ja mam dzisiaj 30dc i mimo to boję się testować jutro bo nie chcę rozczarowania :-:)-:)-:)-:)-(
to poczekaj z testem jak tak czujesz... choc ja jakbym w domu miała to nawet teraz bym zrobiła :p
ja mam dzisiaj 28dc. cały zcas pobolewa podbrzusze, krzyz, plecki, jestem ospała:confused2: drazliwa, bola piersi i zrobił mi sie pryszcz:( kurde zawsze przed @ mi sie robia:( ale duzo, teraz mam jednego i boje sie, ze to wlasnie oznaka ze @ przyjdzie, mały głupi pryszczyk a ja tak panikuje:(, ale przy fasolce tez wyskakuja, nie?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no i temp 37,5 niezmiennie. juz tydzien tak sie utrzymuje
 
to poczekaj z testem jak tak czujesz... choc ja jakbym w domu miała to nawet teraz bym zrobiła :p
ja mam dzisiaj 28dc. cały zcas pobolewa podbrzusze, krzyz, plecki, jestem ospała:confused2: drazliwa, bola piersi i zrobił mi sie pryszcz:( kurde zawsze przed @ mi sie robia:( ale duzo, teraz mam jednego i boje sie, ze to wlasnie oznaka ze @ przyjdzie, mały głupi pryszczyk a ja tak panikuje:(, ale przy fasolce tez wyskakuja, nie?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no i temp 37,5 niezmiennie. juz tydzien tak sie utrzymuje

ja nie wiem jak to z pryszczami.. ale co do innych objawów to mi to na fasolke wyglada, ale nie wiem. kiedy bedziesz testowac? :)

właśnie, teraz mi sie coś rzypomniało. mianowicie: dziewczyny, normalnie temperatura ile czasu sie utrzymuje? bo mnie kiedys w szkole uczono ze temperatura [powyzej 37 st.] utrzymuje sie 3 dni po owulacji i to zapowiada dni niepłodne.. -czy jakos tak to było ;] nie pamietam dokladnie ;]
 
Ostatnia edycja:
Życzę powodzenia wszystkim testującym. Super byłoby w Dniu Matki zobaczyć na teście 2 kreseczki. Do mnie niestety przyszła wstrętna @ wczoraj prawie jak się bawiłam na weselu :(
Ogólnie jakaś deprecha mnie dopada, bo mam mieć monitoring cyklu a w tym miesiącu mój lekarz na urlopie a w przyszłym miesiącu ja na urlopie. Jeszcze mi się na zwierzenia z mamą zebrało i mi powiedziała że ona o mnie 10 lat się starała :( :( :( masakra jakaś a ja dopiero 10 mies. a mam już 27 lat :( szkoda gadać !
 
Dla wyjaśnienia test robiłam tydzień temu - trochę niewyraźnie się wyżej rozpisałam ;) No i test był jakiś dziwny ale w aptece innego nie mieli. Teraz mam ten Quick Vue a czytałam że dobry jest.
Quick Vue jest bardzo czułym testem także sikaj smiało:-p:-D
Życzę dwóch pięknych kresek!!:tak::-)
ja mam dzisiaj 30dc i mimo to boję się testować jutro bo nie chcę rozczarowania :-:)-:)-:)-:)-(

no ale jak nie wyjdzie to znowu będzie ta przyjemna część staranek - szczególnie że 10czerwca jedziemy na wakacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: i można się odstresować :-):-):-)

Nooo:tak: wakacyjne czułości i brak stresu to jest to:tak::-D
A może juz mieszka Fasolka, kto wie:-p:-D

to poczekaj z testem jak tak czujesz... choc ja jakbym w domu miała to nawet teraz bym zrobiła :p
ja mam dzisiaj 28dc. cały zcas pobolewa podbrzusze, krzyz, plecki, jestem ospała:confused2: drazliwa, bola piersi i zrobił mi sie pryszcz:( kurde zawsze przed @ mi sie robia:( ale duzo, teraz mam jednego i boje sie, ze to wlasnie oznaka ze @ przyjdzie, mały głupi pryszczyk a ja tak panikuje:(, ale przy fasolce tez wyskakuja, nie?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no i temp 37,5 niezmiennie. juz tydzien tak sie utrzymuje

Jaka ładna tempka:tak: Mi tu pachnie Fasolką:-D
 
reklama
cześc dziewczyny z rana :happy2:

nie robiłam testu ponieważ dzisiaj w nocy akurat znowu zaczął mnie brzuch boleć - więc stwierdziłam że nie ma co już testu tracić ;-);-);-);-);-);-)
jak nie dostanę do końca tygodnia tzn do czwartku to zatestuję bo szykuje mi się spotkanie popołudniowe bez samochodu ;-);-);-);-);-);-)


trzymam kciuki za wszystkie które miały więcej odwagi niż ja ;)
 
Do góry