reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Black_Opal umknal mi twoj wpis. Oczywiscie trzymamy kciuki za Ciebie! Betka wyjdzie jak trzeba, zobaczysz! Znajdz sobie tylko jakies zajecie na czas czekania na wynik, co bys nie zwariowala jak ja prawie dzisiaj! Trzymam oba kciuki!

Akurat całe 8 godzin będę w pracy. Wyskoczę tylko rano na betkę i po pracy odbiorę wynik.

Byłam głodna a zjadłam tylko trochę i teraz mi niedobrze :-( z tych nerwów to mi się jeszcz żołądek rozsypie!
 
reklama
Cześć Dziewczynki. Testowałam dzisiaj po raz kolejny, bo ciągle nie mam @.... Na teście pojawił się cień kreski, taki ledwo ledwo widoczny... Czy to już? Jejku, nie wiem, co myśleć, bo do gina mogę dopiero w poniedziałek iść...
 
Cześć Dziewczynki. Testowałam dzisiaj po raz kolejny, bo ciągle nie mam @.... Na teście pojawił się cień kreski, taki ledwo ledwo widoczny... Czy to już? Jejku, nie wiem, co myśleć, bo do gina mogę dopiero w poniedziałek iść...
Ja też miałam bladą kreskę:) a później już tylko coraz ciemniejszą:) Jestem na tak i gratuluję:) :-)
 
Cześć Dziewczynki. Testowałam dzisiaj po raz kolejny, bo ciągle nie mam @.... Na teście pojawił się cień kreski, taki ledwo ledwo widoczny... Czy to już? Jejku, nie wiem, co myśleć, bo do gina mogę dopiero w poniedziałek iść...

Hahaha tak, to juz!!! Ja tez mialam blada kreseczke! GRATULACJIE!!!
 
Cześć Dziewczynki. Testowałam dzisiaj po raz kolejny, bo ciągle nie mam @.... Na teście pojawił się cień kreski, taki ledwo ledwo widoczny... Czy to już? Jejku, nie wiem, co myśleć, bo do gina mogę dopiero w poniedziałek iść...

GRATULACJE :-D:-D:-D:-D

Ja po betce jestem... po 15 wynik! Nie wytrzymam tego stresu :no:
 
reklama
Witam SIę Kobiałki

Cześć Dziewczynki. Testowałam dzisiaj po raz kolejny, bo ciągle nie mam @.... Na teście pojawił się cień kreski, taki ledwo ledwo widoczny... Czy to już? Jejku, nie wiem, co myśleć, bo do gina mogę dopiero w poniedziałek iść...
Ja myslę, że można pogratulować!!!!!.... Zrób jeszcze betę i będziesz miała pewność:-)
Hahaha tak, to juz!!! Ja tez mialam blada kreseczke! GRATULACJIE!!!
Tobie też Gratuluję Florydo:-):-)
Ja po betce jestem... po 15 wynik! Nie wytrzymam tego stresu :no:
Wytrzymasz wytrzymasz...nie takie rzeczy musimy wytrzymywać:-) czekamy razem z Tobą:-)
 
Do góry