reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Elzbietko chcialam Ci znalesc odpowiedz co do snu, ale niestety nie udalo sie ...weszlam na jedna strone sennika i ... moj komp oszalal .... pelno trojanow, wlasnie trwa oczyszczanie , a ja sie teraz musze prosic mezusia, zeby doppuscil mnie do BB ;D .... zdazylam tylko doczytac tyle, ze jak sni ci sie wojna: idziesz na nia to bedziesz miala zatarg z wladzami wyzszymi ( aczkolwiek do konca bym nie wierzyla) mnie sie juz pare razy snila wojna i jakos nic nigdy nie bylo ;) ... zreszta kiedys slyszalam ze jesli np. (tak jak w Twoim przypadku) snila Ci sie wojna bedzie odwrotnie :) ...

Mnie sie wczoraj snilo ze testowalam i widzialam dwie piekne czerwone kreseczki  ::) ... bedzie odwrotnie ??  ::) ::)
 
reklama
Olac trojany ;) ...najwyzej format mnie czeka jakby sie nie uadlo ich wyplenic ;) ...dam rade tzn. mezus da rade ;D ... nie pierwszy nie ostatni raz cos namieszlama w kompie ;D ... juz jest przeszkolony jesli chodzi o moje problemy zwiazane z kompem ;D .... jakos nie rozpaczam , gorzej by bylo gdybysmy mieli tylko ten jeden komp a ja bym nie mogla na BB wejsc  :o ;)
 
Do góry