reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

u mnie cały cykl test owu nie wychodzi... dziś tylko jedna krecha... były dwie ale albo jedna dużo jaśniejsza, albo obie takie same, ale słabe... więc to chyba te testy nic nie warte ;/ [z allegro]
 
reklama
ja też mialam w poprzednim cylku owulacyjne testy z allegro i niby byly takie same 2 krechy a i nici wyszły z ciązy a teraz luz blus przycisnelam meza niby na owu ze w sobote jest a wyszlo ze niby we wtorek... 3 dni po heh i zadziałało spontan heheh ale podczas sexu się myslało heheh o bobo wiec myslec ale na luzie....
 
Poziomki , kahaka mi mowila ze brali jej krew i badanie ginekologiczne tylko i nic.... wlasnie skonczyl sie obchod... weszli i wyszli i tyle... i biedna sie bedzie meczyc 3 dni teraz ...
Az mi sie przypomina moje lezenie w szpitalu... lezenie zeby lezec i czekac az wejda i wyjda i nic .....
 
Zuzu sliczny wykres
Margerita GRATULACJE KOCHANA
Katty83 ja też nastawiam sie na ostre działania w listopadzie, może się uda;-)
Lilith- w którym dniu zaczełas stosowac testy?

Mniejmy nadzieję, że w listopadzie zwiększy się liczba zaciążonych kobietek ;-)

 
kahaka, miala na razie tylko badania gin. i nic poza tym na wieczornym obchodzie, lekarz tylko przyszedl sie przywitac i zyczyc milej nocy... ale coz sie dziwic, to tylk Polska ;)

zuzu, piekny suwaczek :*
 
reklama
Kurde, wieki testów nie używałam a ostatnim razem jak miałam to elektroniczne i jak pozytywny to ładna buzia się pokazywała, a na personie pisało mi jak byk, że owulacja się zbliża a teraz to nie wiem :D Dobrze, że to traktuje tylko jako dodatek. Jak pisałam, skoro dziś 1 niższa to zakładam, że za 4-5 dni owulka i wole się tego trzymać :D
 
Do góry