reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
Mrówa, u nas chyba nie ma takich filtrów brity. Ale siostra męża ma coś podobnego na kran. Jak wróci z ferii, to zapytam (mam nadzieję, ze nie zapomnę). Wiem, że jest zadowolona z tego filtru.
Milenka zdecydowanie woli jedzenie łapkami. Dziś dostała chlebek posmarowany kozim serkiem. Wcinała jakby przez tydzień nic nie jadła. Bałam się tylko, że się zakrztusi, bo wpychała po kilka kawałków na raz do buzi.
A na jutro ugotowałam jej klopsiki z królika. Ciekawe, czy jej posmakują. Przemko lubił takie jedzonko.
 
Asze - a już miałam Cię poprosić, żebyś dla pierworódek zrobiła taką listę :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ja (i na pewno nie tylko ja jedna) będę bardzo wdzięczna za Twoje rady.:tak:
Witam. Ja mam taką tabelkę z wyodrębnionymi produktami wskazanymi lub niewskazanymi podczas karmienia, która stworzyłam sama dla siebie na podstawie różnej literatury (internet, gazetki). Dałabym Wam ją ale nie wiem na razie jak ja tu załączyć (jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo wszystko opanowałam na BB)...
 
hehe u nas to samo nawet jak robimy kanapki to jedna dla Zuzi :-) u Was tez tak że dzieciaki nie chętnie piją mleko? ile razy dziennie je podajecie?
 
reklama
Darinia -moja pije(chetnie) ok 16 i przed pojsciem spac ze 2 razy czyli ok 21 i 23-24 wczesniej pila jeszcze ok 7 rano ale teraz od kilku dni juz sie nie budzi i spi jak kamien do 11.zarzucajac na mnie swoje konczyny albo wali mnie z bani bo lata po calym lózku a ja ja zbieram jak czuje ze znowu zwiala.

Kanapek jej nie robie bo sama nie jem wcina osobno albo plaster szynki,sera (bo i tak jej spada),chlebek z maslem badz twarozkiem (uwielbia ziolowy almette-ja tez).:-):-)skladam jej na pól wtedy sie tak nie ufajda
 
Do góry