reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

beti wizyte przełozyłam na 10 lutego ale będe musiała zrobić to jeszcze raz bo Marcel nei zdązy wysdrowiec do wizyty nie mówiac juz o badaniach kte musze zrobic dwa tygodnie przed....wiec zaczekam aż się ospa wstretna skonczy i dopiero zadzwonie:tak:
 
reklama
Niekat- no to z mlekiem musicie poczekac. U nas nie bylo wysypki tylko maly mial krew w kupce no i strasznie sie prezyl i plakal przy normalnym mleku w proszku dlatego musielismy przejsc na Neocate. Ale to ponoc przechodzi z wiekiem, no i juz daje mu jpgurty to nic mu nie jest. No a jak po mleku cos mu bendzie to wtedy przejdziemy na Neocate Junior.
 
Beti jeszcze nie zaczęłam:zawstydzona/y: ale Zuzia w dzień jakoś bez piersi by wytrzymała, ale co zrobić w nocy?? Chyba muszę się przygotować na jakąś batalię. Miałam nadzieję, że Zula w końcu zacznie przesypiać noc i sie to wszystko samo ułoży ale raczej nic z tego...
 
Babeczki, co Wy gotujecie maluchom na obiad?
Brakuje mi juz pomysłów, młody nie chce patrzeć na miksowana zupę, najchętniej wciągałby z naszych talerzy, ale to odpada. A ja jestem nędzna kucharką:( Może podrzucicie jakis przepis?
 
renemy mój Marcel często dostaje ziemniaczki z mięskiem i np groszkiem.Co prawda jest to rozmiażdżone ale nie zmiksowane i karmie got ak, ze łyżeczka ziemniaków a nastepna czego innego i wydaje mi się ze nawet chętniej zjada bo nigdy nie wie co na kolejneł łyżeczce mu sie trafi hehehe:-D
 
reklama
Do góry