reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
dlatego pytałam o nie pediatre ze wzgledu na wczesniactwo bo myslałam ze musze ztym czekac jeszcze dłuzej niz jak normalnie bedzie miał 4 miesiace ale powiedziała ze juz moge mu dawac niewielkie porcje bez obaw.
 
Hmmm ja niewiem ale mi sie wydaje ze to nie zrobi duzej roznicy czy da sie w 4 miesiacu czy dwa albo tydzien wczesniej oczywiscie w malutkich ilosciach na poczatku. Podczytuje styczniowki od czasu do czasu i tam niekture dziewczyny zaczynaly dawac juz w 3 miesiacu i nic dzieciom nie jest. Ale to jest tylko moje zdanie. :-)
 
Dusia - a mi się wydaje, że z jakiegoś powodu producent zamieszcza taką informację na opakowaniu...
No ale to nie moje dzieci , więc w sumie mi to lata. (Zresztą każdy powinien się zająć własnym "ogródkiem" :-p)
 
Sabincia co lekarz to inna opinia:no::baffled:
ale byłam zdziwiona ze tak szybko mu juz dajesz bo on wczesniakiem jest i jeszcze do tego nie skończył 4 miesiecy
ale najlepiej ufac swojej intuicji:tak::-)
Ninja mam podobne zdanie jak ty w tej sprawie;-) wolnoć Tomku...;-)
 
No kazdy ma inne zdanie i pewnie kazdy lekarz tez cos innego powie. Ale nie wydaje mi sie zeby to zaszkodzilo dziecku. Tak samo jak zabraniaja dawac dzieciom mleko krowie tylko musi byc modyfikowane, a moja ciotka wychowala 7 dzieci na zwyklym mleku od krowy no i wszystkie zyja ;-)
 
Dusia przedtem były inne czasy bardziej "zdrowe" było środowisko itd itp
moim zdaniem trzeba zachowac we wszystkim rozsadek
bo ja napewno koło roku bym mleko krowie wprowadziła:tak::-)
 
Dusia a u Ciebie tez jest tak ze dzieci pija tylko rzeczy z lodowki ??
Jak kiedys podgrzalam jednemu z dzieci mleko w mikrofali to mama zreobila oczy jak 5zl i powiedziala ze tego nie mam robic.
Chlopiec od 13 miesiaca pil tylko krowie mleko i tylko z lodowki
obojetnie czy byl zdrowy czy tez mial 39 st goraczki.
 
reklama
hm krowieko mleka bała bym sie dać...wiem ze kozie mleko jest podobno bardzo dobre zdrowe dla dzieci szczególnie dla alergików.
 
Do góry