reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

niekat, Milenka niestety też reaguje na alergeny i staram się ich unikać. Ale co jakiś czas robię test. A truskawki były tak pachnące, że nie mogłam się oprzeć i jedną malutką zjadłam. Zauważyłam, że jak zjem coś z niewielkim dodatkiem mleka lub śmietany to jest ok. Więc tak raz na tydzień pozwalam sobie na takie małe rozszerzenie menu.
No i Milenka jest miesiąc starsza, więc miałam więcej czasu na różne testy.
 
reklama
Wysypka u Filipka raczej nie była spowodowana moją dietą, bo teraz raczej nie trzymam ścisłej diety, jem cały nabiał, pozwoliłam sobie też na pomidora, seler, miód i małemu nic nie jest:-). Mam nadzieję, że nie zapeszam, bo od dwóch dni czeka na mnie mandarynka:happy:. Zjem ją jutro, bo dzisiaj testowałam pomidorka:-). Tylko jak zjadłam rzeżuchę, to Filip trochę pluł cyckiem, ale tak ją lubię, że musiał się w końcu przyzwyczaić i już jest ok:sorry2:
 
Niekat - Tymon też nadal mocno reaguje na alergeny :-:)-:)-(

Widzę, że wiele z Was kuszą truskawki - mnie na szczęście nie, bo jakieś 12 lat temu byłam na złodziejstwie na truskawkach i jak nas chłop pogonił , to uciekając potknęłam się i złamałam obojczyk - przez cały lipiec byłam zagipsowana od pasa w górę - od tej pory truskawek nie lubię.. :p
 
Ninja ja tez bym juz nei lubiła truskawek:-p:-D
no i jak narazie jest ok po truskawce;-)
mój tak pluje po czosnku:-p cyc mu wtedy nie podchodzi za bardzo:sorry2:

Niekat ale jak pisze Giza nasze dzieciaczki sa starsze od twojego o miesiac prawie wiec to jest duza róznica:tak: zreszta twój wykazuje tendencje do uczuleń wiec ja sama bym tez sie wstrzymała z rozszerzaniem i nowościami:-(
 
U nas truskawki, mandarynka, pomarańcze i nawet orzeszki przetestowane!:-) Oczywiście w małych ilościach. Pomidora jem od początku i nic złego się nie dzieje. A nabiału jem baardzo dużo, bo lubię, no i do zup od początku podaję śmietanę. Póki co wszystko oki!;-):tak:
 
Ja nabial to pochlaniam :sorry2: truskawki to w ciasteczkach, orzechy to z platkami a za pomidorem nie przepadam:baffled: i jak narazie tez oki:tak:
 
ehh jak ja tęsknię za mleczkiem, kefirkiem, maślaneczką, jogurcikiem, białym serkiem... jak ja za tym wszytskim tęsknię i czuję ze mi tego brakuje w organiźnie:-(
 
marchewke tak :D bez problemu je jabuszko ze słoika i marchewke i mu smakuje no i soczek marchew jablłko na patologii noworodka jak zapytałam powiedzieli ze jak najbardziej dawaz ze sie dobrze rozwija i nie ma objawow wczesniactwa zeby traktowac jak zwykłego bobasa i dawac to co mozna od 4 miesiaca i mleczko zageszcac kleikiem ryzowym :)
 
reklama
Do góry