reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

Niestety wkładki nie pomagają, chociaż tych z Aventu jeszcze nie miałam, musze spróbować:-)
 
reklama
u nas coraz lepiej coś w tym jest że psychika działa na laktację jak już pogodziłam się z mieszanym karmieniem to od razu się poprawiło Zuzia dostaje 2 butelki dziennie raz jak jest z moją mamą a drugi przed snem a resztę dnia i przez cała noc karmie piersią i mleka więcej :-) grunt to pozytywne nastawianie a najważniejsze że dziecko najedzone
 
a ja dziś zjadłam 3 truskawki mam andzieje ze nic sie neis atnie:sorry2:
Darina nastawienie najwazniejsze:-)
 
Ja tez jadłam truskawki i nic małej nie było. A wczoraj zjadłam arbuza i dzisiaj mała miała rozwolnienie:baffled:. Cały dzien sie za to wyzywam!!!
 
Ja zjadłam jedną małą truskaweczkę i nic się nie działo. Po arbuzie też wszystko w porządku. A dzisiaj objadłam się szparagami.
 
ja arbuza jadłam i ok;-)
a na truskawki czekałam zeby były juz nasze polskie
bo tak za man chodziły jak Łuaksz z mela jedli i tak pachniało ze hej:sorry2:
wiec dziś sie skusiłam i zobaczymy:-p
 
reklama
o rany! jak czytam co Wy jecie dziewczyny to mi żal:-(
ja się boję cokolwiek jeść z takich rzeczy bo Marcel bardzo mocno reaguje na alergeny i w zwiazku z tym lecę praktycznie na samej Wasie z drobiowa polędwiczką n aśniadania, ryż z cynamonem na obiad i grznaki zytnie na kolację.... wiadomo nei cały czas tak właśnie ale grapefruitów, arbuzów a już z pewnoscią truskawek do ust dłuugo nei wezmę.
W ogóle to ja się zastanawiam co ja na tym weselu będe jeśc żeby małemu nie zaszkodzić (wysypka lub ból brzuszka):baffled:
Kupiłam dziś herbatkę dla karmiacych z Hippa - ale smaczna:tak:mam nadzieję ze pomoże:sorry2:
 
Do góry