reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

Iza - no właśnie jeszcze bardziej mi to dokucza, bo tez jestem z natury wieeeelkim śpiochem :sorry2:(pewnie niektóre z Was pamiętają, że w ciąży nie pojawiałam się na BB przed 11, hahaahhaaha)

Siwona - no właśnie - u nas tez karmienie i zasypianie czasdem zajmuje 1,5 h, więc tak naprawdę to śpię między karmieniami 1- max. 2 h :baffled:

Weronikaa - myślę, że recepturki są ok, a te klipsy, to takie zwykłe są jak do torebek śniadaniowych.
 
reklama
Sabincia - to ile kosztują??
A reklamować - nie bardzo bo muszę naprodukować mleczka przed weselem, a to już tylko 9 dni zostało:sorry2:
 
Weronika jeden woreczek 3,50 bynajmniej u mnie tyle pojemnosc 150 ml ale miesci sie z 200 bo ja tye odsysałam z jednej piersi na poczatku i wszystko sie miescilo ;]
 
ostatnio bylo 200
dzis 130 i 170 w srodku dnia
na poczatku przeklinalam 'odciagacz' teraz wiem ze bez niego ciezko by bylo sobie poradzic
 

Załączniki

  • mmm.JPG
    mmm.JPG
    39,5 KB · Wyświetleń: 27
Sabincia - to faktycznie, jakby chciał ich więcej kupic to troche to wyniesie :sorry2:
Iza&Sabincia - to nieźle mleczka macie, ja wczoraj wieczorem z jednej nakarmiłam Nelcie a z drugiej uciągłam tylko 40ml :-(
Dziś ciąg dalszy, w sumie wyszło 120ml i taką porcję wlałam do woreczka, ide zaraz znowu ściągać bo dużo trzeba tego naprodukować :-D

A jeszcze powiedzcie - nie wiem czy mi się tyle uda, ale mam plan, żeby ściągnąć małej mleczka tyle żeby wystarczyło jej na sobotę (wesele) i niedziele i dać jej cyca dopiero w poniedziałek; tak żebym mogła pojeść bez obaw na weselu.
Myślicie że do poniedziałku już spokojnie będę mogła jej dać cyca??
 
dziewczyny jak wyrównać laktacje??w prawej piersi pokarm mi zanika a w lewej jest ok....nie chce tak!!!!mały nie chce z prawje ssać a laktatrem nic nie idzie:-(
 
mam podobny problem tylko ze w jednej piersi mam OK a druga napelnia sie b szybko i w nocy jak mam przerwe w karmieniu pare h to piers jest twarda jak skala i w srodku nocy musze odciagac laktatorem.
nie ma szans zeby tak nakarmic malego by by sie udusil.

zasada jest taka ze im wiecej dzidzia ssie tym wiecej mleka produkuje piers wiec staram sie w ciagu dnia przystawiac malego do tej mniej 'produktywnej' piersi.
moze to cos pomoze?
 
Ja mam podobnie jak Iza, czyli w jednej piersi tyle pokarmu, że leci jak z kurka a z drugiej norma...
ale może dlatego, że jest większa gdzieś o rozmiar?!:laugh2:
 
reklama
Właśnie od paru dni chodziąłm zadowolona, że laktacja w końcu mi się unormowała, piersi w końcu się zmniejszyły i się nie "nabijają", a dziś jakoś ręką otarłam się przypadkiem o pierś a ona twarda jak nigdy!!!!!! Aż do samej pachy :szok: zupełnie nie wiem dlaczego - może w nocy mi się pomyliło i nakarmiłam go dwa razy pod rząd z tej drugiej piersi?
Ściągnęłam 160 ml i jeszcze Tymon się z niej najadł :szok::szok::szok: (a wcześniej jak ściągnęłam 80 ml to było dużo!)
 
Do góry