reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

beti ja tez mam ta jedną większą.Miałam jeszcze przed pierwszą ciążą ale teraz to jest widoczne coraz bardziej.jak mi się ta nierówna laktacja utrzyma to będe wyglądać jak mutant:dry:chociaz juz jakby lepiej jest...w tym sensie ze i w drugiej zaczyna mi pokarm zanikac:-:)-:)-(żłopie Karmi i jakos się trzymam:sorry2:a woda... juz nawet nie zauważam jak sie kolejna butelka konczy - za jednym łykiem prawie wypijam 1,5 l!
 
reklama
Ja też w jednej piersi mam za mało pokarmu, bo Filip się wkurza jak ma z niej jeść:crazy: O dziwo więcej pokarmu mam w mniejszej piersi, więc jak się powiększy, to będę miała równe;-) No i karmienie wygląda tak: z lewej piersi jedzonko, a prawa do zabawy:baffled:
 
A ja z kolei w nocy zapominam z której piersi ostatnio Basia jadła (w dzień zawsze karmię naprzemian jedno karmienie prawa, drugie lewa) i jak wtedy rano się obudzę to z jednej mam flaczek, a druga twarda jak skała i cieknie
 
Ja również czasem zapominam, z której karmiłam w nocy, ale jakoś mi się udaje trafić:-D
Przeciekanie w nocy też mi się zdarza, szczególnie jak po karmieniu zapomnę założyć wkładki (bez nich ani rusz, bo jak z jednej karmię, to z drugiej cieknie) a na plecach nawet nie potrafię zasnąć, najlepiej byłoby na brzuchu, ale coś przeszkadza...:-p
 
u mnie też tak jest ze jak z jednej karmię to druga cieknie (mimo ze niewiele w niej mleka) ale ja pod niebo wychwalam wkładki Aventu!!!sa chłonne i nie przecekają a poza tym maja kleisty paseczek mocujacy do miseczki dzięki czemu nie musze ich szukac po skończonym karmieniu tylko nakąłdam stanik i a głowy:tak::-)
 
ja z Mwla strasznie przeciekałam a teraz przy Kondziu wogóle jeszcz enie obudziłam sei z mokra pidżama oczywiście wkładki mam:tak::-)
ale przy Meli to nawet wkładki nic nie pomagały:-p:no:
 
reklama
ja porażka moje dziecko wiecznie głodne pierś possie trochę i nie chce a potem wielki ryk o butelkę musiałam ją zostawiać z mamą i z mlekiem modyfikowanym kilka razy w tygodniu na kilka godzin i sie tak nauczyła teraz dostaje butelek na noc ale czuje że się skończy karmienie piersią
często leżymy i karmie ją tak kilka godzin z przerwami małymi potem czuje że moje piersi są prawie puste nawał robi się dopiero jak nie karmie przez 4h:wściekła/y:
 
Do góry